A2 Ligi H:25 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A2 Ligi H:25 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | 21 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: A2 Ligi H:25 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | 21 Şubat | İkinci Yarı | GS TV & F

karşılarında sarı lacivert forma görünce bizim bütün takımlarımız, hipnotize oluyor malesef acı gerçek bu

Cevap: A2 Ligi H:25 | Fenerbahçe 1-0 Galatasaray | 21 Şubat | İkinci Yarı | GS TV & F

A2'de de mi yeniyor bunlar bizi, iyi ki lideriz haa, yani lider olmamiza ragmen rezil oynuyoruz, 2-3 dk dir top bizim ceza sahasi cevresinde. Lider olmasak herhalde fark atarlardi...biktim artik bunlara yenilmekten. simdi kimse cikip sen hangi takimi tutuyorsun demesin, beni burada bilen bilir, gercekleri söylemek fenerli olmak mi oluyor??

kardeş yine de ben sorayım hangi takımlısın ?

Oyuncular çok iyi mücadele ediyorlar. Tabii ki A Takım'ın aldığı sonuçlar ...

Top taca çıktı. Tabii ki A Takım'ın aldığı sonuçlar ...

Bu arada atak solda gelişiyor. Tabii ki A Takım'ın aldığı sonuçlar ...

Mal bu spiker :asd:

Cumhur,Emre Çolak,Berk Neziroğulları,Anıl Dilaver nerde?

bizim adamın kasınıda yardılar. bunlar kasap kardeşim...

karşılarında sarı lacivert forma görünce bizim bütün takımlarımız, hipnotize oluyor malesef acı gerçek bu

ben bukadar sacma bişi görmedim. onlar hep hurafe. besiktasta feneri hep yeniyomus trabzonda. fener şimdi hepsine üstünlük saglıyo. bunların hepsi kafamızda kurdugumuz seyler. bizde ilk macta yendik bunları. pafta cogunluktada yeniyoruz.

Kaşında açılma olan Semih Oğuz çıktı, Ersin Yonar girdi.

Yahu gol atacak herkez çıktı..Pozisyona zor giriyoruz.. berkin ve cem çıkmasa iyi olurdu..

paf macları hep böyle sıkıcı oluyo:) bizim gol atacak adamlar ortada yok. bu takımın her bransı kötü yönetiliyor. gerci bu mac okadar önemli degil. ama senin yönetme becerin yok adnan polat sen 2. baskan olmaya devam et.

Paf takımda bize kurdukları bir üstünlük yok bildiğim kadarıyla, dengede gidiyor, o değilde 20 martta kazanmaktan başka çaremiz yok yoksa yoksa ..!

Öyle yorumlarda bulunuyorsunuz ki görende zannedecek A2 liginde son sıralarda sürünüyoruz!

bizim kaleciyle sinanı begendim a takıma cıkarın

Üst Alt