a2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

a2

atv'nin yeni kanalı. kupa maçları ve eski diziler yayınlanacak, pazartesi günü yayınlar başlayacakmış.

CxnoEpjWgAElVlz.jpg

Yıllardır istediğim kanalı sonunda Atv grubu yapmış. KanalD,Star,Show ve tabiki TRT böyle kanal açmalı.

Özellikle TRT Nostalji kanalı baya tutar. Eski diziler,programlar,maçlar nefis olur. Pazartesi günü Ezel, Çarşamba Avrupa Yakası izlenir.

Hele birde restorasyonlu olursa tadından yenmez.

Yıllardır istediğim kanalı sonunda Atv grubu yapmış. KanalD,Star,Show ve tabiki TRT böyle kanal açmalı.

Özellikle TRT Nostalji kanalı baya tutar. Eski diziler,programlar,maçlar nefis olur. Pazartesi günü Ezel, Çarşamba Avrupa Yakası izlenir.

Hele birde restorasyonlu olursa tadından yenmez.

Kanal D'nin var. teve2

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kanal D'nin var. teve2

Sent from my iPhone using Tapatalk

Var ama tam dediğim gibi değil. Ben tamamen nostalji kanalı istiyorum. a2 bahsettiğime benzer. Ama sadece dizi yetmez. Programlar,Maçlarda olmalı.

Özellikle TRT'nin bu konuda kanal açmaması skandal bence. Bu kadar arşivi ne yapıyorlar acaba. Efsane yılbaşı programları,Dünya Kupası maçları vs.

İnternete bile koymaları lazım hatta.

Platformlar:

Digiturk: 35. Kanal
Tivibu: 59. Kanal
Teledünya: 37. Kanal
Turkcell TV+: 29. Kanal

FIBA Şampiyonlar Ligi ve Ukrayna Premier Ligi karşılaşmaları da yayınlanacakmış.

Uefa kupası maçlarını tekrardan televizyondan izleyebilmek güzel olurdu yav.

Oturur Rapid Wien maçını büyük bir keyifle tekrardan izleyebilirim.

Hagi nefis bir hareket hagi hagi hagi :(

Var ama tam dediğim gibi değil. Ben tamamen nostalji kanalı istiyorum. a2 bahsettiğime benzer. Ama sadece dizi yetmez. Programlar,Maçlarda olmalı.

Özellikle TRT'nin bu konuda kanal açmaması skandal bence. Bu kadar arşivi ne yapıyorlar acaba. Efsane yılbaşı programları,Dünya Kupası maçları vs.

İnternete bile koymaları lazım hatta.
Tv2 de öyle MovieSmart ile rotasyonlu tüm dizileri veriyorlar.

Reality showlarda telif hakkı olabilir. Maçlar için de bu kadar spor kanalı varken girmezler o topa.

A2 Kanalin Resmi Twitter hesabi acayip :D
2016-11-27 19_29_35-wayde (@kanala2) _ Twitter.jpg

Ekli dosyalar

• 2016-11-27 19_29_35-wayde (@kanala2) _ Twitter.jpg
    2016-11-27 19_29_35-wayde (@kanala2) _ Twitter.jpg
    21.3 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Üst Alt