Abdul Kader Keita'yı tekrar kulübümüzde görmeyi ister misiniz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdul Kader Keita'yı tekrar kulübümüzde görmeyi ister misiniz?

Cevap: Abdul Kader Keita'yı tekrar kulübümüzde görmeyi ister misiniz?

Keita her halükarda takımda olsun isterim.

Göndererek zaten bir hata yaptılar hatalarını kapatacak açıklamalarıyla da bizi salak yerine koydular.

Keita disiplinsiz değildi ama takımın ritmini çok bozuyordu. Adam geçiyordu evet çok da severdim kendisini ama çoğu zaman saç baş yoldurmuştur bana. Şu anki takımda iyi bir alternatif olabilir ancak.

Keita'nın takımda olmasını ben de isterim yüksek bonservis bedeli ödemeden tabii...

Fakat ayakları yere daha sağlam basan bir futbolcuyu yerine veya ikili olarak daha çok tercih ederim.

Sonuna kadar evet. Para için zorla gönderildi şimdi geri alıp bu sevgiyi yaşatmalıyız. Keita yarı fiyatına gelir bizde oynar.

birbirini tamamlayan,farklı özellikler taşıyan bir sistem takımı olmamız için çabalayan bir teknik kadromuz var.bu insanlar süs için gelmedi.belirli de bir transfer stratejileri var.bu düşüncenin içinde keita yapabilir mi yapamaz mı bilmeden yorumlar yapılıyor.fatih terimin sisteminin içinde ne yapar bu adam?futbol bireysel bir spor olsaydı 11 kişiyle oynanmaz,oynayan guruba da ''takım'' denmezdi.bırakın teknik kadromuz birbirinin eksiğini kapatabilen,sistemlerine uygun oyuncuları alsın.

Disiplinsiz oyuncularla bu iş yürümez. Kesinlikle istemiyorum..

Üst Alt