Üye Görüşü - Abdülkadir Ömür - Halil Dervişoğlu Takası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Abdülkadir Ömür - Halil Dervişoğlu Takası

?

• ok

• yok

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Hiç Trabzon'a gittiniz mi hocam? Turist olarak bile dayanamazsınız, kim bilir yıllardır bu adam neler çekiyor. Yusuf Yazıcı kaçtı gitti.

Tüm şehir, bir mağlubiyette böyle oluyor; cahilinden profesörüne kadar.

Gec bu isleri bizde istemedigimiz sirketlerde yillarca calistik ne baskilards yuzustu birakip gitmedik ayrilmaninda bir adabi vardir ben sene sonu gidiyorum dersin cikar oynarsin

Takas olursa bile üste ciddi para isterler; verilsin mi diyorsunuz? Yurtiçi-yurtdışı iyi kötü talibi çıkacakken, direkt rakip gördükleri kulübe 500 bine gelen, göz de doldurmayan adamla niye kafa kafaya takas etsinler? Onlardaki Enis Destan hem genç, hem de çok daha iyi forvet zaten...

Menajerleri bir şekilde devreye girer de Yusuf Demir ile takas söz konusu olursa hayır demem. O da Abdülkerim' i çok gerekli gördüğümden değil, Yusuf' un profesyonel futbolcu olamayabileceği ihtimalinden dolayı. Şemsiyeyi içeri almışız bir defa...

Yusuf Demir -> Trabzon
Halil Dervisoglu -> Trabzon
Ugurcan Cakir -> Galatasaray
Abdulkadir Omur-> Galatasaray

Takas dedigin boyle olur.
23330.jpg

Abdülkadir iyi bir futbolcu olabilirdi ama olamadı.

Bizde çıkışa geçer mi gelirse sanmıyorum. Halil’den iyi midir? Halil’den herhangi bir futbolcu daha iyi oynar mevkiden bağımsız bence.

Mesela Barış sol beki Halil’in forvetinden 3 kat iyi oynadı ve kendisi sağ açık.

Halil Dervişoğlu €10m + kardan 25% pay
Yusuf Demir €5m + kardan 20% pay
-------------------------------------------------
Abdülkadir Ömür €15m + satıştan 20% pay

Üst Alt