GSC Scout - # Abdülkadir Ömür - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yer sofrasına bak hele. o hıza çıkıp bir de kemer takmamış köylü herif

salak o kazada ölse şehit falan olacağını düşünüyordur kesin. böyle gerizekalı nesil nası yetişti anlamıyorum. parayı buldukca kişisel gelişimlerini tamamen unutuyorlar üstelik bu yerli oyuncu tipkeri. bu elemanın akıl yaşı, 10 yaşındaki ailesi tarafından hem kendisi, hem toplum için bilinçli yetiştirilmiş bir cocuktan eksik. hepsi tek elden üretim gibi hiç şaşmıyor nerdeyse. istisnalar vardir elbet de tamamına yakını gerizekalı. çok sinirlendiriyor beni bu sorumsuz hareketler. olması gereken şu triplere giren adamın direkt sözlesmesini fesh edersin ama kulübü yönetenlerin cebi karakterinden önemli olduğu için bu işlere girmezler. bu ts fb li gs li veyahut ssk lı calısan farketmez kurumsal yapıların hiçbirinde bu benzeri salakların işi yok ne bok yiyolarsa yesinler bu sorumsuzlugu yaptıkları sürece. direkt toplum içinden ihrac edilmesi gereken tip bunlar. acil bir yere yetişme durumu yoksa (hastalık hastane işi gibi) kabul edemediğim durum.

Son düzenleme:
Ben 89'luyum.

Cok iyi hatirliyorum ben cocukken Türkiye'ye geldigimizde arabayla bir yere falan gittik mi bizim disimizda kimse kemer takmazdi. Hatta kuzenlerim falan dalga gecerdi benimle.

Arabanin kemer takilmadi diye öten alarm ve yanan kemer lambasi sönsün diye kemeri takmak yerine kemer kilidine plastik parcasi takilan bir ülke burasi. Bunu yurt disinda yapsan agzina sicarlar senin.

Ben 89'luyum.

Cok iyi hatirliyorum ben cocukken Türkiye'ye geldigimizde arabayla bir yere falan gittik mi bizim disimizda kimse kemer takmazdi. Hatta kuzenlerim falan dalga gecerdi benimle.

Arabanin kemer takilmadi diye öten alarm ve yanan kemer lambasi sönsün diye kemeri takmak yerine kemer kilidine plastik parcasi takilan bir ülke burasi. Bunu yurt disinda yapsan agzina sicarlar senin.

Almanya'nın bizi kıskandığını her hareketinle belli ediyorsun

Üst Alt