GSC Haber - Abdülkerim Bardakcı Resmen Galatasaray'da - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Abdülkerim Bardakcı Resmen Galatasaray'da

Ne maaşı nede bonservisi kendi cebimden ödemiyorum o yüzden sevindim.

Kusura bakmayın elbette bende gsliyim ama senelerdir forma falan almıyorum zaten uzaktayım diye maçlarada gitmiyorum Cebimden çıkan para 0

Bir tik tuzlu gibi gorunuyor ama uc takim kapisirken normal. TL performansi dusunuldugunde ucuncu sezonunda 500k euro falan aliyor olur.

Bana gore artilari topla iliskisinin cok iyi olmasi, topla guzel cikislari olmasi dribbling anlaminda, solak olmasi, Turk ligine uygun sekilde pis yari faullu savunma yapmasi, kafa golu atabilmesi.

Eksilerine gelirsek, sprint hizi fena degil ama patlayiciligi ve kivrakligi icin pozitif konusamayacagim. Sismanlamaya musait bir yapisi da var vucut tipi olarak, gerci Marcao da oyle. Savunmacilik meziyetleri vasat.

Kivrak bir savunma uzmaniyla pairlenirse cok faydali olabilir. Denayer-Abdulkerim tandemi kagit ustunde cok iyi duruyor ama izlemeden bilemeyiz elbette. Nelsson - Abdulkerim de iyi olur ama savunma arkasina havadan atilan serseri toplar tedirgin eder.

Hayirli olmasini dilerim. Bayadir birilerinin elinden topcu almiyorduk o acidan da iyi oldu.

Oyle cok macini izlemedim ama transferi sonrasi birkac macindan bazi mudahalelerine denk geldim oyle cok ust duzey degildi. Takip ediyor pes etmiyor vs olusu guzel (Marcao gibi) ayaklarini iyi kullanip "super" dedirttigi cok birseye ben denk gelmedim henuz ama gunun sonunda bir cit tuzlu bir transfer. Haa tutar ve geldigi camianin buyuklugunu iyi idrak ederse basarili olur bu paralar cerez deriz aksi durumda bir baska faciamiz olur diye dusunuyorum. Ben notr'um cunku Anadolu'dan gelen topcularin "geneli" bize buyuk katkilar veremedi. 90'lardaki o etkili trasnferleri pek goremiyoruz artik. Bize destek olmak duser bu saatten sonra. 2 kulvardayiz bir sekilde lig maclarinda isini iyi yapsin kafi.

Oyle cok macini izlemedim ama transferi sonrasi birkac macindan bazi mudahalelerine denk geldim oyle cok ust duzey degildi. Takip ediyor pes etmiyor vs olusu guzel (Marcao gibi) ayaklarini iyi kullanip "super" dedirttigi cok birseye ben denk gelmedim henuz ama gunun sonunda bir cit tuzlu bir transfer. Haa tutar ve geldigi camianin buyuklugunu iyi idrak ederse basarili olur bu paralar cerez deriz aksi durumda bir baska faciamiz olur diye dusunuyorum. Ben notr'um cunku Anadolu'dan gelen topcularin "geneli" bize buyuk katkilar veremedi. 90'lardaki o etkili trasnferleri pek goremiyoruz artik. Bize destek olmak duser bu saatten sonra. 2 kulvardayiz bir sekilde lig maclarinda isini iyi yapsin kafi.
Hucumda inanilmaz oyuncu ya Konya - TS maci yeterli bir done bunu gormek icin. Rovasata golu atiyordu az daha o kadar yani

Tamam savunmasi vasat umarim yuzumuzu kara cikarmaz dedik ya

Tamam bende onu vurgulayarak yazdim kisisel niye algiladin anlamadim :) Ekleme yaptim kendi gozlemimi (birkac mac ile sinirlidir) oyle "super adam" diyecegim bir-iki mudahale gordum kalani vasat gibi geldi bana. Gol atmasi dedigim gibi ekstra, seviniriz atarsa da. Ama donuste gol yedirirse kimse attigi golu dusunmez, Alpaslan'da gol atti bizde ama teneke baglandi bile. Neyse, istegimiz basarili olmasi, potansiyelinin ustune cikip canavar gibi stoper olmasi. Umarim olur yoksa bu maliyetin altinda ezilebilir diye dusunuyorum. Bu en son isteyecegimiz sey.

Tamam bende onu vurgulayarak yazdim kisisel niye algiladin anlamadim :) Ekleme yaptim kendi gozlemimi (birkac mac ile sinirlidir) oyle "super adam" diyecegim bir-iki mudahale gordum kalani vasat gibi geldi bana. Gol atmasi dedigim gibi ekstra, seviniriz atarsa da. Ama donuste gol yedirirse kimse attigi golu dusunmez, Alpaslan'da gol atti bizde ama teneke baglandi bile. Neyse, istegimiz basarili olmasi, potansiyelinin ustune cikip canavar gibi stoper olmasi. Umarim olur yoksa bu maliyetin altinda ezilebilir diye dusunuyorum. Bu en son isteyecegimiz sey.
Alinti yapmissin usta. Ben de super falan demedim ki.

Dursun başkanım yine bol keseden dağıtmaya başladı.

2.8+0.5 başarı bonus

1-1.5 Milyon Euro arası artan maaşZ

28 yaşında tek sezon çıkış yapmış adama şu parayı vermek saçmalık.

Senelik en fazla 600 Bin Euro-750.000 Euro arası ücret o da artan değil yıllara göre azalan şekilde vereceksin. Teklif de 1.75+0.25 bonus olacaktı.

Maaşı 15-20 milyon arası kalsaydı çok iyi olurdu onun harici çok iyi transfer seneye nede olsa Avrupa yok direk 11 oynar

Üst Alt