GSC Haber - Abdülkerim Bardakcı: "Taraftarı arkamıza aldığımız zaman kazanamayacağımız maç yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Abdülkerim Bardakcı: "Taraftarı arkamıza aldığımız zaman kazanamayacağımız maç yok"

1704651565887.png

Abdülkerim Bardakcı: "Taraftarı arkamıza aldığımız zaman kazanamayacağımız maç yok. Galatasaray'a layık olmaya çalışıyorum. Elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Sürekli duran toplara çalışıyorum. İki gol attım, nasip oldu. İnşallah devam edeceğim."

Abdülkerim Bardakcı: Galatasaray'a layık olmaya çalışıyorum. Elimden gelenin fazlasını yapıyorum. Sürekli duran toplara çalışıyorum. İki gol attım, nasip oldu. İnşallah devam edeceğim.

Abdülkerim Bardakcı. İki senedir Van Dijk benzetmesi yapıyordum Sol Ayak kalitesi ve Savunma özellikleriyle ama saçlar da o havaya girdi ve öyle bir hal aldı ki muhteşem 2 golle gecenin ismi oldu. Yine söylüyorum Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi yerli stoperi. Kesiciliği, Hava hakimiyeti, Tekniği. Cidden bizim için son iki senenin en değerli isimlerinin başında geliyor. Harikasın FB_IMG_1704650937468.jpg

SM-M127F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt