GSC Haber - Abdülkerim Bardakcı: "Umarım az gol yiyip, galibiyet almaya devam ederiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Abdülkerim Bardakcı: "Umarım az gol yiyip, galibiyet almaya devam ederiz"

1674328349129.png

Futbolcumuz Abdülkerim Bardakcı, Galatasarayımızın Spor Toto Süper Lig’in 20. haftasında Fraport Tav Antalyaspor’u 2-1 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Abdülkerim’in açıklamaları şu şekilde:

“Bizim için çok zor bir maçtı. Antalya çok iyi bir takım, çok iyi mücadele ettiler. Takım arkadaşlarımın hepsini tebrik ediyorum, ayaklarına sağlık. Zor bir maçtı ama iyi hazırlandık, onları iyi analiz ettik ve sonuca ulaştık.

Takım savunmasını en önden başlatıyoruz. Herkes çok mücadele ediyor. Herkes yüzde yüzüyle oynuyor, kimse mücadeleden kaçmıyor. Bunlar olunca da daha az pozisyon veriyorsunuz. Nelsson ile çok iyi anlaşıyoruz. Arkamızda da Nando gibi faktör var. İnşallah böyle devam ederiz. Az gol yemeye, galibiyetlere devam ederiz inşallah.”

Konyalı konyalıyı nasılda tutuyor ama. Benim abdül mesajlarımı kontrol etmeni isterim başından beri güveniyordum ona. Umarım apoya olan bu tutumumu görüp bazı mesajlarımda pozitif ayrımcılık yaparsın yıldım banlanmaktan

Bak bakalım scouta konusunu kim açmış, ayrıca İlhan hoca kovuldukdan sonra Konyali ve Konyasporlulugumu dondurdum an itibari ile anamin babamın doğuduğu topraklar olan Karamanliyim

Bak bakalım scouta konusunu kim açmış, ayrıca İlhan hoca kovuldukdan sonra Konyali ve Konyasporlulugumu dondurdum an itibari ile anamin babamın doğuduğu topraklar olan Karamanliyim
Helal olsun sen açmışsın da ben negatif bir şey söylemedim ki başından beri ona bi sevdan var görüyorum. Ben sanıyordum ki etli ekmekten dolayı ama fazlası var demek ki

Üst Alt