Abdullah Avcı: "Avrupa'da şimdiden 4 transferi bitiren başka bir takım yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Avrupa'da şimdiden 4 transferi bitiren başka bir takım yok"

1625224486123.png

Abdullah Avcı: "Trabzonspor bugün transfer yapmasa da rakiplerimiz sahaya çıkınca şampiyonluk için oynayacağımızı bilirler. 6.5 ayda önemli bir mesafe kat ettik. Şampiyon olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

Abdullah Avcı: "Başkana ve yönetime teşekkür ediyorum. Avrupa'da şimdiden 4 transferi bitiren bir takım yok."

Abdullah Avcı: "Hamsik önemli bir karakter. Deneyimli bir oyuncu alıyoruz, yaşlı oyuncu değil."

Abdullah Avcı: "Hamsik çok büyük bir oyuncu. Türk futboluna çok fazla şey katabilecek bir oyuncu ama Hamsik’in performansını konuşmak daha doğru olacaktır."

Abdullah Avcı: "Sörloth için 'buyursun gelsin' dedim. Başkan bu süreci yönetiyor."

Abdullah Avcı: "Uğurcan, Avrupa Şampiyonası'nda performansı en yüksek oyuncularımızdan biriydi ( :ROFLMAO: ). Her türlü duruma hazırız. Bir oyuncunun altyapıdan yetişip kulübüne para kazandırması çok önemli ama kalıp şampiyonluk yaşayıp gitmesi de önemli."

Abdullah Avcı: "Abdülkadir Ömür özel bir oyuncu, çok önemli bir çıkış yapabileceğine inanıyorum."

Abdullah Avcı: "Alman milli takımının en yetenekli oyuncuları 2 tane Türk. Kısıtlama mı var orada?"

Abdullah Avcı: "Yabancı sınırının sorulması artık beni rahatsız ediyor. Bu tip kurallar yerli oyuncuyu geliştirmez, aksine gelişimini tıkar. Rekabeti sağlayacak üretim yapmadığın sürece bu bize zarar verecek."

Abdullah Avcı: "Şenol hoca, play-off oynamadan turnuvaya gitti. Bir maçla mı hocayı yargılayacağız? Türk liginin organizasyonu nasıl? Antrenörden ziyade organizasyon sorununu konuşmamız lazım."

Abdullah Avcı: "Şenol hoca, play-off oynamadan turnuvaya gitti. Bir maçla mı hocayı yargılayacağız? Türk liginin organizasyonu nasıl? Antrenörden ziyade organizasyon sorununu konuşmamız lazım."

notsurprisedkirk.jpg

Üst Alt