Abdullah Avcı, Beşiktaş Yolunda! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı, Beşiktaş Yolunda!

SON DAKİKA -

Abdullah Avcı, Beşiktaş'ta...

Beşiktaş, Abdullah Avcı ile bu gece sözleşmeye imza atacak ve 24 saat içinde RESMİ olarak açıklayacak. (@sercan_dikme)

Beşiktaş, Abdullah Avcı ile anlaştı. Tecrübeli teknik adam Medipol Başakşehir ile yollarını ayırmak için kulübüyle görüşüyor. (TRT Spor)

Neden kargalari seçti ki?

Başak'ts aynı parayi alıyordu.
Medya ve taraftar baskısı yoktu
Her sezon şampiyonluğa oynuyordu
Elindeki kadro çok iyiydi.
Ne istese yapılıyordu.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!

Şu adamın beşiktaş ömrü max kasım ayı falandı gittik azda olsa can suyu olduk herife. Gerçi bu saatten sonra kovulamaz yerine alabilecekleri hoca parası bile çıkartamıyorlar.

Bu yeni yasa fena oldu ya ben beğendim umarım doğru şekilde kullanılır. Adam gibi ince ele sık doku ona göre takım kur diyorlar. Muhteşem.

Şu adamın beşiktaş ömrü max kasım ayı falandı gittik azda olsa can suyu olduk herife. Gerçi bu saatten sonra kovulamaz yerine alabilecekleri hoca parası bile çıkartamıyorlar.

Bu yeni yasa fena oldu ya ben beğendim umarım doğru şekilde kullanılır. Adam gibi ince ele sık doku ona göre takım kur diyorlar. Muhteşem.

Adam maça elinde bavullarla çıkmıştı. Bir gol atsak maç bitmeden otobüse binip gidecekti. Gittik rezil futbolla bir de yenildik.

Neden kargalari seçti ki?

Başak'ts aynı parayi alıyordu.
Medya ve taraftar baskısı yoktu
Her sezon şampiyonluğa oynuyordu
Elindeki kadro çok iyiydi.
Ne istese yapılıyordu.

Bu rezil futbol da emeği olan herkes bir an evvel defolsun!
Hırs çok net. Siyasi gücü bile olsa camia olmamasından dem vuruyordu zaten ha gitti ne mal olduğu ortaya çıktı adam olsaydı da bize yol yapsaydı hayinn

Üst Alt