Haber - Abdullah Avcı: "Galatasaray’ın ciddi zaafları var. Biz de geçen senenin şampiyonuyuz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Abdullah Avcı: "Galatasaray’ın ciddi zaafları var. Biz de geçen senenin şampiyonuyuz"

Abdullah Avcı, Galatasaray maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı:

"Galatasaray içeride son derece iştahlı ve arzulu oynuyor. Bireysel oyuncu performansları var. Ancak ciddi şekilde zaafları da var. Bazen 2-1-7 oynuyorlar. Bunun üzerinde çalıştık. Baskıları doğru yapmak gerekiyor."

"Geçen senenin şampiyonuyuz. Yarışta tekrar yer almak için elimizden geleni yapacağız."

"Djaniny ilk 11 oyuncumuzdu ama şiddetli şekilde ayrılmayı talep etti. Ben karşı çıktım çünkü kadro olarak eksiklerimiz var. Yönetim kurulu da böyle bir karar verdi. Lahtimi de geçen seneden takip ettiğimiz oyuncuydu. Yetenekli bir oyuncu. Onu tercih ettik."

N'palım?

Neyse herkes Galatasaray'ın zaaflarını arama peşinde yıllardır. Rıdvan bile senelerdir tv programında Galatasaray'ın zaaflarını çaktırmadan anlatıp o zaafları başkaları kullanınca keyiflenirdi.

Bu sene de deniyorlar önde basmayı fakat hicbirsey yapamıyorlar. En çok da buna seviniyorum. Zaafimiz yok. Evet geçmişte böyle bir intiba bıraktık zaaflarımız vardı ama şampiyon olduğumuz hiçbir sene zaaflarımız yoktu olmadı. Bu sene de şampiyonluk senesi. bam bam bam gideceğiz...

Bu da iyice kendini tuhaf bişey yaptı. Fener maçından sonra 5 yedin 5. Kendini filozof sanıyor yeni şenol bu.

sanırım abdullah anadolu takımlarına yaptıgımızı kendıne yapacagımızı sanıyor

okan hoca ts macına farklı planla cıkar basaga fbye oldugu gibi

Yapacağı şey kontra. Burda önemli olan sahipsiz topları toplamak. Berkan olsa çok daha rahat olabilirdik. Oliviera kronik top kayıpları yaparsa sonumuz hayrolsun. Eğer topu gevelemeden çıkarsak icardi saplar kesin. Bay ve Kerem aklını başına alıp öf püf yapmadan canla başla savaşmalı. HUM bana hiç güven vermiyor. Hayırlısıyla şunları paketleyip yollayalım yeter

dedigi dogru ama ümraniye macındaki gibi gevsek oynayıp 6 7 kişi hucuma cıkmayız heralde bizde

okan hocada lazyoyu izleyip ona göre oyun kurgulamıstır

Üst Alt