Abdullah Avcı: "Rakibimiz 5 gün dinlendi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdullah Avcı: "Rakibimiz 5 gün dinlendi"

1572191226480.png

Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Abdullah Avcı, derbi maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı: "Hem zihinsel hem de fiziksel olarak zor bir dönemden geçiyoruz, bu bir gerçek. Perşembe bir maç oynadık, bu açıklama değil. Rakibimiz 5 gün, Avrupa Ligi oynayanlar 4 gün dinlendi."

Avcı: "Beşiktaş'ın formasını kimin giydiği önemli değil. Her saniye, santim santim, pozisyon pozisyon kazanma arzusunu sergileme şansına sahip. Bize çok önemli bir ivme karşılaştıracak bir müsabaka."

Avcı: "Ljajic bizim en değerli oyuncularımızdan biri, bugün böyle bir tasarrufta bulunduk. Elimizdeki en önemli hamle oyuncumuz olarak duruyor an itibarıyla."

Avcı: "Başkanın ve yönetim kurulunun gelmesiyle birlikte bir değişim var. Derbi olması, tarihte önemli bir yer alması dolayısıyla bizimle birlikte önemli bir çabası var Başkan ve yönetimin. Taraftarımızın da başından sonuna inanılmaz destek vereceğini biliyorum."

İlgili resim

maçın öneminin farkında ve kazanırlarsa ivme yakalayabileceklerini düşünüyor. Diğer taraftan da kendine ve takımına güvenemediği için bahane üretmiş. Yerli antrenörler yakında ülkede iş bulamayacak bu kafada giderlerse. Maça dönersek bence kazanamayacağız.

Üst Alt