Haber - Abdullah Avcı: "Rakip geldi, vurdu ve gol oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Abdullah Avcı: "Rakip geldi, vurdu ve gol oldu"

1705864878275.png

Trendyol Süper Lig'de Trabzonspor, sahasında Galatasaray'a 5-1 mağlup oldu. Karşılaşmanın ardından Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

Abdullah Avcı: "Fenerbahçe ve Galatasaray ayrıldı. Puan olarak, ekonomik olarak, oyuncu sayısı olarak ayrıldılar. Sene başından beri hedef üçüncülüktü. Ben de geldikten sonra ulaşılabilir ve gerçekçi hedef için devam ediyoruz. Oyun beni de tatmin etmedi. Gerçekçi oyunlarla puanları aldık biz. Kompakt olmadığımız sürece bu senaryoları yaşayabiliriz. Başka oyunlar da oynadık bu takımla. Bunların elindeki hepsi elindeki oyuncu grubuyla belirleyeceğin formasyonlar. 2-0'dan sonra oyuna ortak olmak istedik ama bireysel hatalar ve geniş boşluklar bizi cezalandırdı. Rakip geldi, vurdu ve gol oldu. Oyuna bir türlü ortak olamadık. Güzel olmadı."

Abdullah Avcı: "Çok fazla puan kaybettiğimizi düşünmüyorum. 12 maçta 25 puan aldık, 1 kez kaybettik. Hatalar 3-5 sene sonra da olacak. Bu bir hata oyunudur."

Abdullah Avcı: "Kaç transfer ve sayı istiyorsunuz. Bizim 1 yabancı kontenjanımız var. Trabzonspor bunun zorluklarını yaşadı. Ciddi mesai veriyoruz. Doğru oyuncu bulursak aramıza katacağız. Belki bir veya iki oyuncu katacağız. Mevki olarak bakmıyoruz. Hangisi uygunsa, bütçeye uygunsa değerlendirmeye çalışacağız."

Abdullah Avcı: "Orsic'i takip ediyoruz, Şubat'ın sonu, Mart'ın başı gibi konuşuluyor. Denswil bireysel olarak fizyoterapistlerle çalışmaya başladı. Ne zaman dönecek tam bilmiyorum. Abdülkadir Ömür ile ilgili süreç devam edecek, süreci takip edeceğiz. Ortada muhakkak buluşulur. Umut Bozok ayrılmak istiyordu, kararı bundan sonra yönetim verecek."

Üst Alt