Haber - Abdullah Avcı: ”Semih'i golleri için tebrik ediyorum, oyunun içinde yoktu ama...” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Abdullah Avcı: ”Semih'i golleri için tebrik ediyorum, oyunun içinde yoktu ama...”

Abdullah Avcı: ”Semih'i golleri için tebrik ediyorum, oyunun içinde yoktu ama...” 💩

Abdullah Avcı: ”Biz ekip olarak Trabzonspor'da çok güzel hikayeler gerçekleştirdik. Trabzonspor’da bize eksi yazabilecek bir şey yok. Bir haftadaki 3 maç mı Abdullah Avcı ve ekibine eksi yazacak? Biz burada rekorlar kırdık ve kupalar aldık. Anadolu'nun devrimini yapmış bir kulübünde tarihinde yer almak çok güzel bir duygu ve bu insanı motive ediyor.”

Abdullah Avcı: ”Beni biliyorsunuz, hakem hakkında hiç konuşmuyorum. 5 taneyi geçmez. Geçen hafta 1-0 galibim. 46. dakikada top dışarı çıkıyor ve kırılma golü yiyoruz. Bugün penaltı pozisyonu. Fenerbahçe stadında 3-2 kazandığımız maçın ardından "Merak diyorum" demiştim. Bugünkü pozisyonla o günkü pozisyon ne? Bilgilendirme yapılırsa sevinirim.”

Fenere koymadan gitmemi bekleyen avcunu yalasin demiş. Her ne kadar sevmesem de elindeki beceriksizlerle yine de oynamaya çalışan bir adam.

Üst Alt