abdullah avcı - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
45367155_2404460396237610_6540871206214565888_n.jpg

Sene başında övülen

Bardhi
Bartra
Yusuf
Umut Bozok

Rezalet çıktılar sadece Trezeguet iş yaptı. Bakasetasla ikisi olmasa naparlardı muamma zaten, Gomez de fena değil diyelim.

Visca’dan faydalanamamak büyük eksiklikte ŞL sezonunda bu kadar karavana adamlar almak, büyük aptallık olmuş.

Sene başında övülen

Bardhi
Bartra
Yusuf
Umut Bozok

Rezalet çıktılar sadece Trezeguet iş yaptı. Bakasetasla ikisi olmasa naparlardı muamma zaten, Gomez de fena değil diyelim.

Visca’dan faydalanamamak büyük eksiklikte ŞL sezonunda bu kadar karavana adamlar almak, büyük aptallık olmuş.

Umut iyi baslayip sonradan hem bozulan hem de sacmalayan bir oyuncu haline geldi ki onceki sezon one cikan bir isimdi lig icin. Digerleri beni cok sasirtmadi ozellikle Yusuf.

Sene başında övülen

Bardhi
Bartra
Yusuf
Umut Bozok

Gbamin'i de ekleyebiliriz biraz. Ben Gbamin'den daha iyi bir performans bekliyordum ama o da beklentilerden uzak kaldı bence.

Umut TS'den kaç alıyor? Bizden 2 istiyor diye haberler vardı adı bizimle geçerken sırf bu yüzden istememiştim.

Bardhi'yi kim övdü ben denk gelmedim hiç. Gayet vasat bir herif.

IBB'de neredeyse her sezon maç dahi kaçırmadan oynayan Visca TS'ye geldikten sonra sakatlıklar yaşamaya başladı.

İki sezondur onca maliyetle transfer ettirdiği adamlardan totalde tek birinin bile performansını yukarı çekemeyen, hatta birçoğunu çöpe çıkaran bir TD performansı söz konusu. Geçen sezon da iyi futbol oynamadı TS; en geniş kadroya sahip olmanın avantajıyla -meydanı boş bulup- tarihi bir şampiyonluk yaşamış oldu ki bunu da Avcı' dan çok daha fazla Ahmet Ağaoğlu'ya yazıyorum şahsen.

Ağaoğlu gitti, bu da sezonu tamamlayamaz; bir daha da iddialı bir kulüpte iş bulamaz...

Futbolcularla iletişiminin iyi olmadığına dair epeyce anekdot var. Kendisiyle en iyi dönemlerinde çalışan önemli futbolcuların, çalıştıkları diğer hocalardan övgüyle bahsederken, Abdullah Hocadan hiç bahsetmemelerini veya sorulduğunda geçiştirivermelerini dikkate değer bulmuşumdur...

Okan Hocanın en beğendiğim özelliği tam da bu noktada. Gözlemlerimin ve daha önce paylaştığım Demba Ba röportajının da desteklediği üzere, futbolcularla iletişimi gayet yerinde. Gerektiği kadar samimi ama işi adamcılık seviyesine getirmeyecek kadar da ölçülü...

Üst Alt