Abdurrahim Albayrak: "10 futbolcu ile görüşüyoruz, bunlardan birkaçını alacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1548239407885.png

Abdürrahim Albayrak'tan açıklamalar

Birçok futbolcu ile de görüştük. Alan ile çok önceden anlaştık. Kulübü ile çok önceden anlaştık. Her şey yolunda gidiyor.Basında Alan transferi yattı diye haberler çıkıyor. Durun bakalım herhangi bir problem yok.

Pato ile de 1 saat görüştük. Bize zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Her şey yolunda gidiyor. 10 futbolcu ile görüşüyoruz. Allah'ın izniyle bunlardan birkaç tanesini birkaç gün içerisinde Galatasaray'a kavuşturacağız.3 gündür uyku uyumuyorum. Alan bize gelmek için her şeyi yapıyor.

Abdurrahim Albayrak: "Alan ile çok öncelerden kendisiyle ve kulübüyle anlaştık. Herhangi bir pazarlık söz konusu değil. Her şey yolunda gidiyor."

Albayrak: "Basında Alan transferi yattı diye haberler çıkıyor. Durun bakalım herhangi bir problem yok."

Albayrak: "Pato ile de görüşmeler çok iyi gidiyor. Kendisi bizden biraz zaman istedi, 'Halletmem gereken işler var' dedi. Biz de onu bekliyoruz."

Harika aciklama bir haberle ortaligi yine yangin yerine ceviren taraftar dusunsun

Ortaligi yangin yerine cevirmek icin transfer doneminin sonunu bekleyin

Abdurrahim Albayrak: "Alan ve kulübüyle anlaşmıştık. Bize inanılmaz iyi davrandılar ama birdenbire transfer yattı diye haberler çıktı. Bekleyip göreceğiz."

Abdürrahim Albayrak: "Pato ile de 1 saat görüştük. Bize zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Her şey yolunda gidiyor."

Abdürrahim Albayrak: “Benim işlerim vardı, hastam var, dönmek zorunda kaldım. Alan bize gelmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Alan ve Pato’ya sonsuz teşekkür ediyorum.”

Abdurrahim Albayrak: "10 tane futbolcu ile diyalog içerisindeyiz. Bunlardan birkaç tanesini birkaç gün içinde transfer edeceğiz"

bir bok anlamadim

Abdurrahim Albayrak: "Alan ve kulübüyle anlaşmıştık. Bize inanılmaz iyi davrandılar ama birdenbire transfer yattı diye haberler çıktı. Bekleyip göreceğiz."

Abdürrahim Albayrak: "Pato ile de 1 saat görüştük. Bize zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Her şey yolunda gidiyor."

Abdürrahim Albayrak: “Benim işlerim vardı, hastam var, dönmek zorunda kaldım. Alan bize gelmek için elinden gelen her şeyi yapıyor. Alan ve Pato’ya sonsuz teşekkür ediyorum.”

Abdurrahim Albayrak: "10 tane futbolcu ile diyalog içerisindeyiz. Bunlardan birkaç tanesini birkaç gün içinde transfer edeceğiz"

bir bok anlamadim

Nasil anlamadin ya? Elleri bos donuyor haberi, menajer kavgasi yalanmis iste. Alan transferi bitti bitecek. Pato da kulubyle sorununu hallederse bitecek. Kendisi transferler yattigi icin degil, kisisel sebeplerden dolayi donmus. Sukru Hanedar hala orada sanirsam, havalimaninda yoktu.

Alan veya Pato olmasa bile alternatifler hazir, listedeki herkesle gorustuk en az iki santraforu kesin getiriyoruz dedi iste.

Daha ne desin. Tamam daha once soyledigini yapmadi ama ulkemizin kahpe basinina degil yonetimimize guven en azindan donem sonuna kadar.

Üst Alt