Abdurrahim Albayrak: "Başkanımız Mustafa Cengiz önderliğinde transfer dönemini açmış bulunuyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Başkanımız Mustafa Cengiz önderliğinde transfer dönemini açmış bulunuyoruz"

1623429050133.png

Abdurrahim Albayrak: "Başkanımız Mustafa Cengiz önderliğinde transfer dönemini açmiş bulunuyoruz"

İKİNCİ BAŞKANIMIZ ABDURRAHİM ALBAYRAK: “CAMİAMIZA HAYIRLI OLSUN”

İmza töreninde açıklamalarda bulunan ikinci başkanımız Abdurrahim Albayrak, “Aytaç Kara ve Alpaslan Öztürk, aslan gibi aslan oldukları için şahsım adına, başkanımız Mustafa Cengiz’in adına çok teşekkür ediyorum. Galatasaray’ı seçtiler. Galatasaray’ın kasasından bonservis için hiç para çıkmadan biz bu iki kardeşimizi Galatasaray’a kazandırdık. Camiamıza hayırlı uğurlu olmalarını temenni ediyorum. Camiamıza güç katacaklar. Hep beraber olacağız, birlik olacağız. O güzel günlere hep birlikte koşacağız. Hem Alpaslan Öztürk’e hem Aytaç Kara’ya yuvalarına hoş geldin diyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar. Hayırlı olsun.” diye konuştu.
Tv Hosting | Trabzonspor Haber | Barkodlu Satış Programı | Trabzon Haber

Moderatör tarafında düzenlendi:
Serbest kalmış anadolu topçusunu transfer edip fayda sağladığımız bir tek selçuk var. O da 1 buçuk sene top oynadı, 5 buçuk sene pasta kesti. Bonservissiz diye alıyoruz ama bir fayda sağladıkları yok, kadroda yer işgal ediyorlar sadece.
Ucuz etin yahnisi yavan olur...

Üst Alt