Abdurrahim Albayrak: “Devre arasında transferlerle bambaşka bir Galatasaray olacak” | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: “Devre arasında transferlerle bambaşka bir Galatasaray olacak”

1543779867911.png

Abdurrahim Albayrak: Galatasaray'ı kimse yok sayamaz. Ben camiaları germek istemiyorum. Ne olur gelin bu kulüpler barışsınlar. 17 kulübün Galatasaray'a karşı cephe alması büyük bir hatadır.

Abdurrahim Albayrak: "Geçen akşam televizyona bağlanan birçok kulüp başkanı da kendilerinin rızası olmadan bu açıklamanın yayınlandığını dile getirdi. Bu gerçekten üzücü bir durum. Ortamı fazla germeyelim."

Albayrak: "Güzel insanları üzmeyelim, birbirlerine kırdırmayalım. Güzel ülkemizde, güzel şeyler yaparak iz bırakmak istiyoruz. Herkes aynı duyarlılıkta olduğu takdirde, ülkemize ve futbolumuza çok daha güzel hizmet edeceğimizi düşünüyorum. Yenildik, Beşiktaş'ı tebrik ediyorum."

Abdurrahim Albayrak: "Bizler bugün varız, yarın olmayacağız ama camialarda iyi izler bırakıp gitmek istiyoruz. Camiaları birbirlerine kırdırmayalım."

Abdurrahim Albayrak: Kulüpler Birliği açıklamasının yapılmasını kim istedi, Galatasaray'ı kim yok sayıyor öğreneceğiz. Galatasaray'ı yok sayarak bir karar almak büyük bir hata.

Abdurrahim Albayrak: “Devre arasında transferlerle bambaşka bir Galatasaray olacak.”

Abdurrahim Albayrak: "Dün akşam gördünüz, 41 bin kişi ile dünya rekoru kırıyor Galatasaray. Yarın 40 bin kişi, 30 milyon olur."

demarkesports

Son düzenleme:
Bu nasıl hala utanmadan çıkıp konuşuyor la ? Kaybedilen bütün maçlarda sorumluluğun var. 2 forvet alacağız dedin Eren özürlüsüne mahkum ettin koca takımı hem ligde hem şampiyonlar liginde.

Uç git lan,
hadi el öpmeye çık yine yüksek yerlere. Adam gibi konuşamıyorsun bari arka planda hallet. İş adamısın ya işine bakarsıni yıllarca en büyük galatasaraylı diye yutturuyorsun mal taraftarımıza, o yönden helal olsun diyorum ama

camiaları germeyelım dıyor hala ya adamlar senin yonetıcı oldugun takımı afedersın şeylerine takmamıslar sen hala ortamı germeyelim Ünal aysalı ozluyorum bazen

Ne anlatayon lan sen değişik başlayacam kulüp ilişkilerinize federasyonunuza hakeminize defolun gidin oyuncak etmeyin galatasarayı daha fazla

Üst Alt