Abdurrahim Albayrak: "Futbolcularımız tünelin ucunu görmüşler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Futbolcularımız tünelin ucunu görmüşler"

44696

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, Evkur Yeni Malatyaspor maçı sonrası Galatasaray Televizyonu’ndan Deniz Gülen’in sorularını yanıtladı.

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak şu ifadeleri kullandı:

“Malatyaspor’u da tebrik ediyorum. Çok mütevazi kadrosuyla yarı finale çıktılar. Bugün biz çok arzuluyduk, çok istekliydik. Galatasaray’a yakışanı yaptık ve 5-2’lik skorla Malatya’dan finale çıkmış bir şekilde dönüyoruz. Ziraat Bankası’nın düzenlediği bu kupaya çok önem verdiğimizi ifade etmek istiyorum. Bu vesile ile Ziraat Bankası’na ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bey’e, yardımcısı Musa Bey’e ve bütün çalışanlarına Galatasaray Televizyonu aracılığıyla buradan en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Son altı maçımız var. Allah’ın izniyle altı maçı da alacağız. Bugün sakat olan futbolcularımız ısrarla oynamak istediler. Demek ki futbolcularımız tünelin ucunu görmüşler. Camiamıza bugünkü galibiyetin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

galatasaray.org

Üst Alt