Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday!

'' Ne oldum değil ne olacağım demeli ''
'' Beterin beteri vardır ''
'' Yeni gelen eskiyi aratır ''

Vs gibi sözler bir kez daha doğrulanmaz umarım. Bir sen eksiktin...

Muhteşem bir ikinci adam gerek Galatasaraylılığı gerek , gerek heyecanı , her şeyiyle , işin siyaset kısmına girmeden ;

Başkan Adnan Öztürk yada Ünal Aysal

Kadro da Albayrak daha kuvvetli bir yönetim olur.

fenerbahçe ile bülent uygunun yabancı sınırı azalsın demesi ve abdurrahim albayrağın başkanlığa aday olması ilginç tesadüf

Ünal Aysal ve Adnan Öztürk haricinde başkanlık yapabilecek çapta adam yok bilindik isimler arasında

Öztürk kesin tehdit edildi ve geri çekildi o artık olmaz

Aysal gelsin ama kulübü 2.yönetimi gibi yönetecekse o da büyük sorun olur.

25708f09efffffb6829b8c23db7bf000.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Valla Tursu gitsinde su forumdan birisi baskanliga adayligini koysun ona bile reyimi veririm... Cok iyi bi Galatasarayli olmasina ragmen bence baskanlik icin 1-2 tik dusuk bi profili var... Futbolcu ile felan ilgilense daha iyi olur ancak sasirtabilirde...
Benim olurumu alir, yeterki Tursu birakip gitsin...

Albayrak ideal başkan profiline uyan birisi değil, camianın etkin kesiminin desteklemeyeceği de açıktır...

Ancak olumlu tarafı, kendisinin egosu yüksek bir insan olmaması. İyi bir yönetim kurabilirse, yetki ve sorumluluğu paylaşmaktan kaçınmaz; ekip çalışmasına yatkındır. Mesela eskilerden Ali Dürüst ve Alp Yalman' la birlkte, liyakat sahibi gençleri de yönetimine dahil edebilirse neden olmasın?...

Güclü bir yönetimin göstermelik baskani olmasi, fena bir fikire benzemiyor. Klas bir adam degil, elit degil, ancak disariya dogru sempatik gelen bir yapisi var. Zamaninda Fenerbahce maclari kaybedince, Aziz Yildirim´in tribünde gülümsemesi bile yeterliydi, catlamamiz icin. Ama su herife kimse kizamaz. Cok zor, ama basarili olurken, insanlara antipatik gözükmemek güzel bir bonus olur.
Klassiklesmis olay ise Türkiye´de genellik ile tek adamlikdir, bir APO tek adamligi kulübü mahfeder diye düsünüyorum. Diger kötü yönetimsel örneklerden bir farki olmaz.

Güclü bir yönetimin göstermelik baskani olmasi, fena bir fikire benzemiyor. Klas bir adam degil, elit degil, ancak disariya dogru sempatik gelen bir yapisi var. Zamaninda Fenerbahce maclari kaybedince, Aziz Yildirim´in tribünde gülümsemesi bile yeterliydi, catlamamiz icin. Ama su herife kimse kizamaz. Cok zor, ama basarili olurken, insanlara antipatik gözükmemek güzel bir bonus olur.
Klassiklesmis olay ise Türkiye´de genellik ile tek adamlikdir, bir APO tek adamligi kulübü mahfeder diye düsünüyorum. Diger kötü yönetimsel örneklerden bir farki olmaz.

Aslında ideali Ali Dürüst' ün başkanlığıdır. Adap bilirliğiyle, klasıyla, futbolun içindeki yöneticilik geçmişiyle vs vs, Galatasaray başkanlık makamına hep yakıştırmışımdır. Ancak nedense kendisi, Faruk Süren gibi duayenlerin ısrarına rağmen bile bundan imtina etti, nedenini anlayamadığım bir durumdur...

Albayrak' ın tek adamlık taslayarak her şeyi berbat etmesinden endişe etmeyi yersiz buluyorum. Güçlü bir kadro kuramazsa zaten başkanlık verilmez. Öyle güçlü bir kadro da Aysal' ın gelişi gibi koalisyon tarzıyla kurulur ki Albayrak bundan Aysal gibi rahatsızlık duyacak yapıda biri değil. Umduğum kalitede bir yönetim kadrosu kurulabilirse olumlu bakacağımı söylemem bu yüzden...

Desteklediğim bir hareket , sadece protokolda Aziz Yıldırım'ın yanında oturup tartaklamasını izlemek için..Gerçi Aziz hemen mahmut ile yer değiştirir.

bu adam hepimizden çok Galatasaray'lı olduğu kesin ama iyi bir başkan olma konusunda tereddütlerim var.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında ideali Ali Dürüst' ün başkanlığıdır. Adap bilirliğiyle, klasıyla, futbolun içindeki yöneticilik geçmişiyle vs vs, Galatasaray başkanlık makamına hep yakıştırmışımdır. Ancak nedense kendisi, Faruk Süren gibi duayenlerin ısrarına rağmen bile bundan imtina etti, nedenini anlayamadığım bir durumdur...

Albayrak' ın tek adamlık taslayarak her şeyi berbat etmesinden endişe etmeyi yersiz buluyorum. Güçlü bir kadro kuramazsa zaten başkanlık verilmez. Öyle güçlü bir kadro da Aysal' ın gelişi gibi koalisyon tarzıyla kurulur ki Albayrak bundan Aysal gibi rahatsızlık duyacak yapıda biri değil. Umduğum kalitede bir yönetim kadrosu kurulabilirse olumlu bakacağımı söylemem bu yüzden...

Ali Dürüst bu konuda en dogrusunu yapiyor. Ali agabey ön plana cikmayi seven bir adam degil, biliyorki, Türkiye´de baskan olunca kameraler hep seni arayacak. Muhtemelen baskanlik makaminda effektif calisacagini düsünmüyor. Herkesin o vakit, en iyi calisabilecegi yeri bilmesi, illaki baskanlik icin, ön plana cikmak icin, birseylerin hirsi ugruna hareket etmemesi, örnek bir davranistir.

Misal, Aysal´in da o yönetimin basina getirilmesi hata idi. O yönetimin icinde, farkli görev ile baslamis olsaydi, cok farkli gelisirdi son 3.5 sene.

Ali Dürüst bu konuda en dogrusunu yapiyor. Ali agabey ön plana cikmayi seven bir adam degil, biliyorki, Türkiye´de baskan olunca kameraler hep seni arayacak. Muhtemelen baskanlik makaminda effektif calisacagini düsünmüyor. Herkesin o vakit, en iyi calisabilecegi yeri bilmesi, illaki baskanlik icin, ön plana cikmak icin, birseylerin hirsi ugruna hareket etmemesi, örnek bir davranistir.

Misal, Aysal´in da o yönetimin basina getirilmesi hata idi. O yönetimin icinde, farkli görev ile baslamis olsaydi, cok farkli gelisirdi son 3.5 sene.

''Number one'' olmadıktan sonra Aysal o yönetime katılmazdı, sanki bilmiyorsun Adem?...Number one olmak bile yetmedi adama, ''Only one'' olmak uğruna her şeyi berbat etti!...

Üst Alt