Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Başkanlığına Aday!

Abdurrahim Albayrak: "Eboue ile Sabri'yi kadro dışı bırakmış, Tarık'ı almışlardı. Sabri olmasaydı şampiyon olamazdık biz. Sağ bekimiz yoktu"

Abdurrahim Albayrak: "Benim hayalim, Galatasaray defansında 2 tank gibi alman stoper görmek. Serdar Aziz'e ödenen bonservis çok fazla."

vay anasını biri "taraftar böyle istiyor sende yayında böyle de" dedi heralde

Abdurrahim Albayrak: "Galatasaray'da olsaydım, Başakşehir maçında Podolski'yi de, Sneijder'ı da 11'de oynatırdım."

albayrak%202.jpg

Hem forza akp li hem kumarcı tam aradığımız kan. Helede şu seçimden sonra Evet efendim Evet cicim

albayrak%203.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Şimdi tam zamanı devleti de aldı arkasına AkpGs olma zamanı

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Abdurrahim Albayrak: "Pandev ile Dzemaili'ye verilen haybeye ücretler inanılmazdı. 22 milyon Euro ödenmişti çok ilginç isimlere."
Albayrak: "Lucescu'nun gönderilmesi, Fatih Hoca'nın gönderilmesi ve en son Hamza Hoca'nın gönderilmesi 100 milyon Euro'ya mal oldu."

Albayrak: "Galatasaray'da hizmetten kaçılmaz evet.Ama öyle yanlışlar yapıldı ki, Dursun Özbek bugün çağırsa gider miyim bilmiyorum."
Albayrak: "Biz Galatasaray'dan çok şey almışızdır ama borcumuzu ne yaparsak yapalım ödeyemeyiz. Bir araya gelmek zorundayız!"

Çok duygusal bir adam, başkan dediğin soğuk kanlı olacak, icabında kulübün menfaati için zor kararlar alabilecek. Bu adam daha Sabriyi bırakamıyor, geçtim kulübün menfaati için zor kararları. Akbayrak başkan olursa oyuncular istedikleri gibi at koşturur.

Son düzenleme:
Albayrak: "Selçuk'un kayınpederinin cenazesinde Sabri'nin de olması çok hoşuma gitti. Umarım artık küslükler sona erer."
Albayrak: "Ben hiçbir zaman görevden kaçmam, her zaman hazırım. Ama beni başkan Özbek aramalı."

Etrafını iyi yönetici toplayıp siyasete pek karışmazsa başarılı olur ama öyle bir potansiyeli var mı bilmiyorum

Son düzenleme:
Albayrak: "Prandelli sonrası Hamzaoğlu'nu aradık. Babasının tabutunun başındaydı. Ertesi gün döndü geldi, hiç para sormadı."
Albayrak: "Ne Fatih Terim'e yapılanı, ne de Hamza Hamzaoğlu'na yapılanı asla hazmedemiyorum. Çok yanlış yapıldı."
Albayrak: "Galatasaray sakin oynarsa, panik yapmazsa kazanır Fenerbahçe maçını. Fenerbahçe'nin maçlarını da seyrediyorum, biz daha iyiyiz."
Albayrak: "Eğer Riekerink olsa Fenerbahçe maçına banko derdim. Eğer seneye olursam, Tudor Galatasaray'da kalamaz!"

hayoda

edit: kaynak @AslanStats

Son düzenleme:
Albayrak: "Eğer Riekerink olsa Fenerbahçe maçına banko derdim. Eğer seneye olursam, Tudor Galatasaray'da kalamaz!"

terim veya luce yi hayal ediyorsa böyle demesi normal.

edit.normaldiyorumda olduki tudor şampiyonluk yaşadı sonra kendısı bşk oldu. ee luce ye yapılanı kendiside tudora yapmış olacak.

Son düzenleme:
Çok fazla skor odaklı olduğunu göstermiş son Tudor söylemiyle; başkanlık makamı için gereğinden çok çok fazla heyecanlı biri...

Hep Dürüst başkan-Albayrak 2. adam diye yakıştırmışımdır. Defalarca ısrar edilmesine rağmen kabul etmediğinin farkındayım ama hadi be Ali Dürüst, kulübün sana en çok ihtiyaç duyduğu şu dönemde görevden kaçmak yakışmaz!...Daha mükellef bir başkan adayı tasavvur edemediğim ve başka çare göremediğimdendir bu olmayacak duaya amin demem:mad::red:...

Ya gerçekten çok üst düzey yöneticiler ve teknik ekip ile gelmesi lazım illa Başkanlık hayali varsa
Ya 2. adam olarak kalması lazım

bu adamın en büyük eksiği birini övmeye çalışırken başkasını gömmesi. kimse tudor > ft filan demiyorki zaten. sen nasıl ben seneye ben başkan olursam kovarım filan diye ima ediyosun. zaten tudorda abduş gelip başkan olursa naparım ben diye düşünmekten fb maçına odaklanamıyomuş.

bu adamın en büyük eksiği birini övmeye çalışırken başkasını gömmesi. kimse tudor > ft filan demiyorki zaten. sen nasıl ben seneye ben başkan olursam kovarım filan diye ima ediyosun. zaten tudorda abduş gelip başkan olursa naparım ben diye düşünmekten fb maçına odaklanamıyomuş.

Yani hıh işte tam bu yüzden Başkanlık pek uygun değil A.Albayrak için yoksa canımız ciğerimiz ...

Üst Alt