GSC Haber - Abdurrahim Albayrak: "Gomis bize 'Feghouli benden çok alamaz, ben 4 milyon alacağım' dedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Abdurrahim Albayrak: "Gomis bize 'Feghouli benden çok alamaz, ben 4 milyon alacağım' dedi"

Allah aşkınıza kafanızda yarattığınız komplo teorisine kanıtı olmayan birşey için nasıl bizimde inanmanızı bekliyorsunuz. Şimdi bende senin için bir komplo teorisi yaratsam kafamda gerçek olma olasılığı neyse senin yazdığın mesaj tamamen böyle . Evet alay eder gibi mesaj attım çünkü mesaj bunu attırıyor.

@Keramettin TANRIVERDİ hocam geçen yazmak istediğin sanırım şöyle bir mesaja hitaben yazdın önüne geçemiyorum felan diye. Harbiden de önüne geçilecek gibi değil Sadece gülüp geçmek en mantıklısıymış

Alay ederek değil düşüncelerini görüşlerini yazarak tepki göstermen daha doğru olurdu
Bir de alay edilen ben olduğum halde sanırım şikayet ediliyorum şu anda

Futbol takımı ve Floryayı tamamen kendisine bırakmış ve hiç bir şeyine karışmayan bir yönetim vardı
Başka birçok oyuncu için ve hiç haketmedikleri halde maaşlarını arttırarak sözleşme yeniletti
Hatta başkanın kesinlikle olmaz dediği ardayı bile başkanla basın üzerinden ayyuka şekilde tartışarak nihayetinde takıma zorla aldırttı
Demek ki bu inisiyatifleri kullanabiliyordu, yaptırabiliyordu ve çokça da kullandı
Ama iş gomise gelince, üstelik ortada golcü yokken, inisiyatif kullanmayı bırak gönderilmesini onayladı
Bunları göz önünde bulundurunca bence gayet de mantıklı yazdıklarım
Sana mantıklı gelmeyebilir ona da saygı duyarım ama alay güzel değil
O zamanlar da birçok kişi vardır bir bildiği diyordu
Sonra olanları yaşadık, çoğunluk da yanlış olduğunda hemfikir oldu

Son düzenleme:
Alay ederek değil düşüncelerini görüşlerini yazarak tepki göstermen daha doğru olurdu
Bir de alay edilen ben olduğum halde sanırım şikayet ediliyorum şu anda

Futbol takımı ve Floryayı tamamen kendisine bırakmış ve hiç bir şeyine karışmayan bir yönetim vardı
Başka birçok oyuncu için ve hiç haketmedikleri halde maaşlarını arttırarak sözleşme yeniletti
Hatta başkanın kesinlikle olmaz dediği ardayı bile başkanla basın üzerinden ayyuka şekilde tartışarak nihayetinde takıma zorla aldırttı
Demek ki bu inisiyatifleri kullanabiliyordu, yaptırabiliyordu ve çokça da kullandı
Ama iş gomise gelince, üstelik ortada golcü yokken, inisiyatif kullanmayı bırak gönderilmesini onayladı
Bunları göz önünde bulundurunca bence gayet de mantıklı yazdıklarım
Sana mantıklı gelmeyebilir ona da sayfı duyarım ama alay güzel değil
O zamanlar da birçok kişi vardır bir bildiği diyordu
Sonra olanları yaşadık, çoğunluk da yanlış olduğunda hemfikir oldu

Yok hocam ne şikayeti çocukmuyuz ? Sadece bir konuda hem fikir olduğumuz değer verdiğim yorumlarına kişiyi etiketledim.

komple teorisi herşey alay konusu olur hocam. Kafanda senaryo yazmışsın sonra karakterleri oynatmışsın.

Terim ile yönetim arasında geçen diyaloğu bilmiyorsun . Terim belki demiştir gitsin ancak iyi bir golcu gelecekse ? Olamaz mı ? onlarda tamam demiştir ama gelmemiştir bilemiyA

Fernando vs onlar kendileri istediler gitmek hatta Fernando açıklama yaptı Galatasarayı yükselmek için kullandım diye böyle birşeye ihtiyacım vardı.
Senin teorine göre taktik bilmeyen anlamayan adamlarla çalışacak demişsin. Hangi giden futbolcu Terim berbat taktik yapıyordu veya bilmiyordu diye demeci oldu ? 1000ler ce oyuncu ile çalışmış bi adam hakkında 1 tek pirlo yazmış onuda yanlış anladınız adam da açıkladı orada tercümana kızıyor mesela yazısında Terime değil . Terim bize birşeyler anlatıyordu ama tercüman çevirmiyordu gibisinden. Okumadım ama okuyan arkadaşlarım bunu söyledi. Ama en kısa zamanda okuyacağım.

Yok hocam ne şikayeti çocukmuyuz ? Sadece bir konuda hem fikir olduğumuz değer verdiğim yorumlarına kişiyi etiketledim.

komple teorisi herşey alay konusu olur hocam. Kafanda senaryo yazmışsın sonra karakterleri oynatmışsın.

Terim ile yönetim arasında geçen diyaloğu bilmiyorsun . Terim belki demiştir gitsin ancak iyi bir golcu gelecekse ? Olamaz mı ? onlarda tamam demiştir ama gelmemiştir bilemiyA

Fernando vs onlar kendileri istediler gitmek hatta Fernando açıklama yaptı Galatasarayı yükselmek için kullandım diye böyle birşeye ihtiyacım vardı.
Senin teorine göre taktik bilmeyen anlamayan adamlarla çalışacak demişsin. Hangi giden futbolcu Terim berbat taktik yapıyordu veya bilmiyordu diye demeci oldu ? 1000ler ce oyuncu ile çalışmış bi adam hakkında 1 tek pirlo yazmış onuda yanlış anladınız adam da açıkladı orada tercümana kızıyor mesela yazısında Terime değil . Terim bize birşeyler anlatıyordu ama tercüman çevirmiyordu gibisinden. Okumadım ama okuyan arkadaşlarım bunu söyledi. Ama en kısa zamanda okuyacağım.
Hangi klüp yerine adam bulmadan oyuncu bırakır ? Bunu sadece biz yapıyoruz sanırım. Asamoah transferi Juve kiralık Spinazzola'yı geri çağıramadığı için iptal oldu ?

Gayet mantıklı açıkladım, o gün söylediklerimde haklı olduğum da çıkmış ortaya
belki konuyu medeni şekilde tartışabiliriz diye mantıklı gelmiyorsa saygı duyduğumu da belirttim ama yine alay edilir diyorsun
Bir daha bu ilk mesajındaki gibi alay eden tarzda bana yazma lütfen

Şampiyonlukta belkide en çok payi olan, gol kralı olmuş oyuncunu yerine adam almadan satip takimi 6 ay forvetsiz bırak, ondan sonra git Diagne kazmasina 10 milyon Euro'dan fazla bonservis ücreti öde ve hala cikip yaptigin hatayı savun, Allah'in ...

Üst Alt