Abdurrahim Albayrak: "Göreceksiniz, ilerleyen maçlarda çok daha iyi olacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Göreceksiniz, ilerleyen maçlarda çok daha iyi olacağız"

1571785877259.png
Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sarı-kırmızılı taraftarların futbolculara sahip çıkması gerektiğini vurguladı.

Abdürrahim Albayrak: "Taraftarlarımızın futbolcularımıza gösterdiği tepkilere çok üzüldüm. Bu futbolcu arkadaşlar bizi iki sene üst üste şampiyon eden arkadaşlarımız."

Albayrak: "Ben çok üzüldüğümü ifade etmek istiyorum. Bir maça kötü olmaz her şey. Göreceksiniz, ilerleyen maçlarda çok daha iyi olacağız. Bir olacağız, birlik olacağız. En güzel günler yakında, hep birlikte göreceğiz."

Albayrak: "Falcao ile ilgili hiçbir problem olamaz. Sakatlığı var. İnşallah kısa sürede sakatlığını atlatacak. Beşiktaş maçına yetişip yetişmeyeceğini hocamız bilir ama sonraki maçta sahada olacak."

Albayrak: "Belhanda soyunma odasına gittiğinde oraya gidip geri getirdim. Belhanda çok önemli bir futbolcumuz. Sakatlık geçirdi, sakatlıktan yeni çıktı. Çok büyük fedakarlık da gösteriyor. Bizim için çok değerli."

Albayrak: "Lütfen sakin olalım. Dolduruşa gelmeyelim. Bu futbolcular bizim için çok değerlidir."

De Marke Sports

valla size geçmiş olsun

terim tünelin sonundaki karanlığı görmüş gitmenin yerini yapıyor

o gidince sizin kalmanızın da ihtimali kalmıyor

umarım bir daha seni yönetici olarak görmeyiz

emeklerin için tşk

bye

Ne desin la adamda Allahın eşek şeyyapan arabı maç başı 20 top kaybıyla oynuyor ama bizim ileri taktik dehası hoca oynatıyor mu desin. Mecbur yuvarlak yuvarlak konuşuyor işte. Falcao'yu da hepimiz istedik ama ne olayı varsa şu ana kadar oynayamadı, gerçi adamı pozisyona da sokamadık hiç.

İnşallah ne gibi küfür ettiği haberdar değildir bunlar yoksa Rezalet ötesi olur.
Daha önce de etti, sadece küfür değil ki bir sürü vukuatı var yine görmezden/duymazdan gelecek. Yaptığı açıklamada yine belhandayı korumuş ıslıklayan taraftara laf etmiş. Terim gayet haddini aşıyor, başarıları falan kalkan olmaz kendisine bu başka bir mevzu çünkü.

Üst Alt