Abdurrahim Albayrak Köprüde İntihar Girişimini Engelledi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak Köprüde İntihar Girişimini Engelledi

Galatasaray’ın kongre üyesi ve eski başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü'nde intihar girişiminde bulunan bir vatandaşı ikna ederek vazgeçirdi.

"HALLEDEMEZSEN KÖPRÜ BURADA" SÖZLERİ GÜNDEM OLDU

Albayrak'ın ikna edebilmek adına gayret gösterdiği anlarda yanındaki kişinin "Sorununu halledemezsen köprü yine burada" sözleri sosyal medyada gündem oldu.

HÜRRİYET

Ben birini intihardan vazgeçireceğim zaman önce hadi atla derim, sonra gel sonra atlarsın derim, sonra da vazgeçiririm.

A.-Albayrak-

Bilemiyorum ya hayatin akisina engel olmamak gerektigini dusunuyorum.

Sonucta bu herif baya kotu transfer kararlari falan aldi. Bu kadarin dogru olduguna nasil emin olabiliyoruz.

Kulübe çok katkı sağlamış, enerji vermiş bir yöneticidir. Son dönem transfer görüşmelerini direkt kendisinin yapması hata idi; buna dair ne yabancı dili, ne de donanımı vardı. Başkan ve yönetim kurulunun hatasıdır. Onun pozisyonundaki başka birine de sorarsan ben bu işi yapamam demez; sıfırdan holding noktasına ulaşmış bir adam sonuçta; yıllardır da futbolun içinde olduğu için yapabileceğini düşünmüştür...

Futboldan hiç anlamadığını söyleyen Ünal Aysal da kısa süre sonra her işi yapabileceğini düşünerek hareket edince sıçıp sıvamıştı mesela. Yaptığı akla zarar transferleri, Tulun' dan Tugay' a, Mancini' ye kadar kimse sahiplenmedi de piç gibi ortada kaldılar; menajerler kulübün kanını emdi...

Albayrak' ın iyi bir 1. adam olacağını da düşünmüyorum. Anam-babam usulü yöneticilik devri bitti artık, köşesine çekilse daha iyi. Kurumsallığı ön planda tutacak, daha profesyonel zihniyette insanlara ihtiyaç var...

Üst Alt