Abdurrahim Albayrak: "Mostafa 10 gol atmadan ailemi getirmeyeceğim İstanbul’a dedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Mostafa 10 gol atmadan ailemi getirmeyeceğim İstanbul’a dedi"

1612648289340.png

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, derbi maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Maçı değerlendiren İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak “Bu maçı kazanan biri olacaktı. Galatasaray kazandı. Biz kazandığımız için çok mutluyum, sevinçliyim. Florya’dan ayrılmadan önce de hocamla toplantı yaptık. Fatih hocamın kafası rahat olduğu zaman, yüzü güldüğü zaman her maçı alacak güçteyiz. Sevgili hocam çok iyi. İstediği transferleri yaptık yüzü gülüyor. Şimdiden sonra güzel günler bizim olacak inşallah. İki taraf da iyi mücadele etti. Bizim Mostafa şık ve güzel bir gol attı. Geçen hafta da bir gol atmıştı. İki maçta iki gol attı. Aileni getirdin mi diye sordum o da hayır 10 gol atmadan ailemi getirmeyeceğim İstanbul’a dedi. Çok çabuk zamanda 10 gol at ki ailene kavuş dedim. Çok iyi oynadı. Bütün teknik heyetimizi tebrik ediyorum, futbolcularımı kutluyorum. Florya’dan çıkarken galibiyet için çıkmıştık. İyi gol attık, 3 puan aldık yolumuza devam edeceğiz. Daha çok maçlar var. Bu derbi ilk değil, son da değil. Bugün biz kazandık, yarın başkası kazanır. Bugün kazandığımız için çok mutluyum. Taraftarlarımıza, camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun.” diye konuştu.

Transfer döneminin nasıl geçtiği hakkında sorulan soruya İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, “Aslında kitap yazsam transfer dönemleri için. Bu transfer dönemine çıkmaz. Kendi şirketimde çalışırken sabahın 7’sinde Fatih Hoca geldi. Uçak kalkmıyor buradan, bir uçak buradan tuttum bir uçak da Londra’dan tuttum. Futbolcumuz Fernandes’i getiremiyoruz. Büyük bir sis var. Pilotlara prim verdim. 5’ten önce getirirseniz size prim vereceğim dedim. 5’ten önce getirdiler. Onlara buradan teşekkür ediyorum. Bütün Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Başta Mustafa Cengiz Başkanıma. Bana tam yetki verdiler, bana tam güvendiler. Bu transfer döneminde hepsi arkamda durdu. Hep güç ve moral verdiler. Gerçekten iyi transferler yaptık. Mostafa’yı ilerleyen günlerde sadece Türkiye değil bütün Avrupa izlemeye devam edecek.” cevabını verdi.

İkinci Başkanımız, protokol tribününde çok fazla kişi olmasıyla ilgili soruya ise “Bizim arkadaşlar videolarını çekmişler. Yukarıda baya bir kalabalık seyirci varmış. Bu maçın galibiyetini camia olarak yaşayalım. Polemik vermeyelim iki güzide kulüp birbirlerine. Konuşmalarımıza dikkat edelim. Dost kazanalım arkadaşlar. Dostluğa, huzura ihtiyacımız var.” yanıtını verdi.

İkinci Başkanımız Abdurrahim Albayrak, karşılaşma sonrası Fatih Hoca ve oyuncuların sevinci yüzünden Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un kendisine karşı bir sitemi olduğu yönündeki soruyu da “Ben görmedim. İnsan maç kaybettiği zaman stresli oluyor. Ben de oluyorum. Bunu doğal karşılamak lazım.” şeklinde cevapladı.

Eger Baskan devam edecekse ve bunu tekrar listeye dahil edecekse, farkli bir gorev versin buna. Florya'da eskiden oldugu gibi oyuncularla falan ilgilensin. Transfer komitesinin basinda olmasin, basin sozcumuz de olmasin. Oraya baska biri getirilmeli.
skandal ötesi bir sözcülüğü var

- 2 penaltın yenmiş
- tribüne magandalar alınmış
- 9 dakika uzatma verilmiş

sen bunlara yendik diye galibiyeti gölgelemiyelim diyorsan orada işin yok başkan

skandal ötesi bir sözcülüğü var

- 2 penaltın yenmiş
- tribüne magandalar alınmış
- 9 dakika uzatma verilmiş

sen bunlara yendik diye galibiyeti gölgelemiyelim diyorsan orada işin yok başkan
Aynen, suan aciklamalari izliyorum ve iki ezeli rakip arasinda dostluk devam etsin gibi mesajlar veriyor hala. Burada iste yonetici farkini ortaya koymali. Yoksa bugun 3 puani almamis olsaydik, yine ayni seyleri mi soyleyecekti ? Bu isleri beceremiyor Abdurrahim.

Üst Alt