Abdurrahim Albayrak: "Transferler yapmak istiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdurrahim Albayrak: "Transferler yapmak istiyoruz"

Abdurrahim Albayrak: "Biz artık böyle her şeyi çok ince eleyip kulübü maliyete sokmadan düşük maliyetli transferler yapmak istiyoruz. Bugüne kadar sergiledğimiz yol budur, bundan asla taviz vermeyeceğiz."

Abdurrahim Albayrak: "Okay Yokuşlu, Türk futbolunun yetiştirdiği önemli isimlerden biri. Kendisi bize gelmek istediğini belirtti ama kulübü maalesef satmayı veya kiraya vermeyi düşünmediklerini iletti"

Abdürrahim Albayrak: ”Etebo‘dan sonra Fatih hocamızın listesine göre 1 orta saha daha almayı düşünüyoruz.”

Son düzenleme:
Artik yonetimin transferle ilgili soyledigi herseye inanirim ben. Dun hoca patlar dedim ama belliki ellerinden bir sey gelmiyor. Hoca da bisey demedi. Istedik ugrastik olmadiya getirdi lafları.

Eteboda hocanin listesindeymis. Hocanin yillardir calistigi adam soyluyor bunu.

Artik yonetimin transferle ilgili soyledigi herseye inanirim ben. Dun hoca patlar dedim ama belliki ellerinden bir sey gelmiyor. Hoca da bisey demedi. Istedik ugrastik olmadiya getirdi lafları.

Eteboda hocanin listesindeymis. Hocanin yillardir calistigi adam soyluyor bunu.
Üstad hocanın listesinde olan 2 aydır Nijerya'da olan takımının düşünmediği eteboyu 5 gün önce mi alabildiler.Bu daha büyük fiyasko değil mi

Üstad hocanın listesinde olan 2 aydır Nijerya'da olan takımının düşünmediği eteboyu 5 gün önce mi alabildiler.Bu daha büyük fiyasko değil mi
Bence 5 gun once dgl. El altinda tutulmus anlasilmis belliki o cocukla. Hocanin listesinde daha oncelikli isimler varmis, onlara yogunlasildi ama basarisiz olundu.

Etebo transferini sorarlar hocaya muhtemelen. Yalansa yalan desin o da. Yillardir hocayla calisan adam hocanin listesinde diyorsa hoca yalanlamadigi surece ben inanirim buna.

Bir tane çok sağlam 6 numara alın yeter. Takımın geri kalanı lig ve Avrupa için yeterli. Fazlasını oynamaya gerek yok zaten, yapacağım derken daha çok bozuyorsunuz.

2553_1.jpg

Benim anladığım şu bir orta saha daha alıcaz kesin şuanki bütçeyle eğer belhanda giderse bi orta saha daha alıcaz babel de giderse bi de kanat alıcaz

Bence 5 gun once dgl. El altinda tutulmus anlasilmis belliki o cocukla. Hocanin listesinde daha oncelikli isimler varmis, onlara yogunlasildi ama basarisiz olundu.

Etebo transferini sorarlar hocaya muhtemelen. Yalansa yalan desin o da. Yillardir hocayla calisan adam hocanin listesinde diyorsa hoca yalanlamadigi surece ben inanirim buna.

Hoca çok mülayim bu aralar o kadar bıkmış ki yönetimden kavga edeyim demiyor vasıfsız adamlar gidip okayı getiremedi para yokla felan gelmeyin bana adam satmayı pazarlamayı bilmezsin olacağı budur

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt