Abdurrahim Albayrak - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Ufak bir baskıda hemen yalanla işin içinden çıkmaya çalışıyor. Alan ve Pato hakkında söyledikleri tamamen rezalet. Karşısında kamera ışıkları görünce ışık tutulmuş tavşan gibi ne yapacağını şaşırdı. Hemen yalan dolan açıklamalarla taraftarı(bizi gerizekalı sanıyor sanırım) savuşturmaya çalıştı. Ama bunu yaparken o kocakafasının içinde ne olduğunu bilmediğim bu arkadaş kulübü SPK karşısında sorumlu hale getirmiştir. Gerçekten müthiş yönetiliyoruz dimi @Sinan Bilgin ? Yalaya yalaya bitiremediğin Cengiz ve avanelerinin icraatlerini gör??

Bu adama güvenip yeniden yapılanmaya gidiyoruz! Allah sonumuzu hayır etsin.
Yaz ayından beri 1 tane forveti zor ikna eden bir adamın bu yönetimde ne işi var?
Koskoca Galatasaray bu adama mı emanet? Yazıklar olsun!
Bu saatten sonra Messiyi bile getirse işe yaramaz! Bize profesyonel insanlar şart!

yanıyor yanıyorum
SAYIYOR SÖVÜYORUM
bitmeyen hesabım var
almaya geliyorum

yanıyor yanıyorum
bir ihtimal biliyorum
oda PATO senin için..
ALAN mı hiç SANMIYORUM.

ezgif-2-3ccf80d803e3.gif

deve'ye sormuşlar " sırtın niye eğri" diye. Deve: "Nerem doğru ki" demiş.

şimdi 2. Başkanımıza deve dediğim anlamı çıkarılmasın, ama bu pozisyonda bir adamın hiç mi doğru bir şeyi olmaz yahu? Adam her tarafı ayrı bir epic fail.

Bizleri, şahsi uyku düzeni hakkında sıklıkla bilgilendiriyor sağolsun. Zira en çok merak ettiğimiz şey, Abdürrahim'in uykusu.

-Alauma çok şuçur devraarasi celdi ben şimdi uç gun uyuyazaaam.

-Arkadaşlar uç cündur uyimadum inanun ben cideyim de biraz uyuyayum

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt