Abdurrahim Albayrak - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Amacı tamamen şov olan,şov olmayan yerde kendisini göstermeyen PR için karakterinden ödün verebilen kötü niyetli galatasaray yöneticisi.

İsterse Ronaldoyu alsın gelsin gözümde değeri yoktur.Kendisine milletvekilliği yakışır lütfen galatasaraydan uzak dur

iyi bir gsli olabilirsin şüphem yok. senin oldugun sezonlar hep şampiyonduk bunada eyvallah.ama amatörün önde gidenisin ve bu sebepden dolayi artik Apo istifa diyorum!!

Bak ben bu saatte kalktım. Saat 08:06.

Dün 4 gibi uyuyabildim. Sinirden,stresten başım ağrıyor.

Şimdi parası var diye staddan kaçan bu mu iyi Galatasaray’lı ?
Resmen salak yerine koydu bizi ya !

Yazıklar olsun, YAZIKLAR OLSUN !!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Günaydin GS ın sinirden uyuyamayan büyük taraftarları !

Abdurrahimin yeri florya ile sınırlı olmalı. Futbolcuların danışmanı adı altında onların getir götürünü mü yapar, futbolcu cocuklarinin okul servisini mi yapar, tesisatçı mı bulur, tavla oynayıp onları mı eğlendirir artık kendi bilir ama GS adına konuşma, transfer , GS ı temsil gibi boyunu çok aşan işlerden kesinlikle uzak tutulmalı.

zi-anadam.jpg

Bakalim bugun bir aciklama yapacak mi artik Falcao hakkinda. Dun kacti ama artik kulubun 2. Baskani ve 'Sportif Direktoru' olarak bir aciklama borcu vardir.

Transfer Dönemi Sonunda İstifa Etmesi Gerekir Ya da Bir daha Transfer İşlerine Karışmayacağım diye açıklama yapması gerekli.

İyi niyetli berbat yönetici.Senelerdir yöneticilik yapıp şu gevşek konuşma ve davranışları bırakamıyorsan uzaktan destek oluversin kulübe.Skandal düzeyinde transfer süreçleri geçirdi 2 sezondur.Mustafa başkan bunu göz önünden çekmesi lazım taraftar gözünde koca hiç oldu

Uzaktan olmaz..
Kendi menfeati için klübe yakın olması lazım..tüm bürokrat ve siyasilerle içli dışlı olacak ki işini görsün..
Bunların alayının yatacak yeri yok.

Şu adamın koskoca klüpde ikinci başkan olması bizim genel kurulun ne kadar içi boş içler acısı durumda olduğunu gösteriyor.
Verdiği 3,5 milyon parayla ortalıkda cirit atıyor.2.başkan olabiliyor.
Verdiği parada kar ve kat fazlasını yaptığı reklamla cebe indirmiştir.

Üst Alt