Abdurrahim Albayrak - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Böylece de Radamel Falcao Albayragin eseri oldu.

1400823_cover_rect.jpeg

Iste VIZYON

Adamı gelene kadar komando eğitimi mi verdiniz karanlık ışıksız ortamda mı beklettiniz bu Falcao'nun hali ne, ben hayatımda böyle tutkulu transfer görmedim

IMG_20190810_155435.jpg

Ay law yu bazgaaan

Ironi bir yana boyle tutkulu ve Galatasarayi hayatinin temeline oturmaya ugrasan birinin bizde baskan olmasi bizim icin bir sans. Adam normalden öte bu renklere aşık. Bazen çapı yetmesede veya görünüs duruş ile esnaf tipine sahip olsada gercekten inanilmaz derecede iyi niyetli.

Adam dun Falcao uclu cektirirken Falcaoyu yanina cekip sappur şuppur falan optu ya. normal degil. Duygu bombasi bir adam :D

sana istifa diyenler utansınlar
hainler
Abdurrahim istifa etmelidir diye yine diyorum yine diyorum.. Abdurrahim Albayrak son 1.5 sene Galatasaray'ı cayır cayır yakmıştır.. Gomis'ten sonra transfer süreçleri ( Alan , Pato , Modesse ).. Geçen sezon lige forvetsiz girip kek gibi cl grubunda kaybedilen milyon eurolar sonra kimseyi alamayıp Diagne + Mitroğlunun maliyetini üstüne koy + Monaco Leizpig'den adam almasaydı adamı hala bırakmazdı.. Yani düğüm Cumartesi günü yeni çözüldü.. Bunun öncesinde hani %99 transfer bitmişti.. Bırakunda Falcao'yu alayum gideyim lafı kolay değil..Sen transfer bitmeden bunu diyemezsin...Fotoğraf konusuna hiç girmiyorum bile..

Bunca rezilliklerin bize maliyeti çok ağır oldu.. Falcao transferi tarihin en zor transferidir bana göre çünkü ilk defa büyük bir kulüp büyük bir futbolcuyu elinde tutmak istediği halde tutamamıştır..Bu iş zordu hak veriyorum ancak ya bu transfer gerçekleşmeseydi.. Ya Diagneye kalmıştın yada forvetsiz kalmıştın..Resmen bu sezonda çöpe giderdi ve son dakika golüyle kurtardık.. Bu olmamalıydı , En başta taraftar Falcao olmazsa şu alternatifimiz var diyebilmeliydi Diagne-Mitoglu haricinde..

Not : Diagne ve Belhanda'ya büyük teklifler geldi şampiyonluğun hemen sonrasında ve satılmasına izin vermediler.. Belhanda'yı Fatih Terim sattırmadı , Diagne'de 15 milyon euro'nun üzerinde para istediler ve ellerinde patladı..Bunun maliyetlerini de koy..

100 kere 1000 kere Abdurrahim Albayrak İstifa !!!!!

Futbolcu karşılama,organizasyon eğlence gibi işlerde dünyanın en mükemmel insanısın.

Ama artık iletişim ve yıldız futbolcu transferine girmemen senin için de taraftar için de daha iyi olacak.

Yapılan transferler için teşekkür ederim.

Üst Alt