Abdurrahim Albayrak - Sayfa 176 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Geçtiğimiz haftalarda o delikten bu deliğe saklanıp arka kapılardan kaçıyordun. Şimdi ne hakla hangi yüzle çıkıp konuşabiliyorsun?

Senin abv utanmaz herif!!

Bırakır mı hiç yav ? Daha Galatasaray adını kullanıp ne ihaleler alacak.Alsın parasında gözumuz yok da adam gibi de işini yapsın.

Reyiz şovunu yaptı gene. Galatasarayliymis. Istifa haberleriyle alakali bir haftadır niye açıklama yapmadın. Bu maci kaybetsek gene açıklama yapmayacaksın gotum gotum kacacaktin. Aynen babos iyi Galatasaraylisin.

Giderken hesabını kitabını iyi yap içeride paran kalmasın sonra araya başkumandan cumhurbaşkanımizi sokup parani almaya calisirsin. Pis herif.

Önemli olan kaybettiğimiz bir maç sonu çıkıp 'taraftardan özür dileriz' diyebilmen.

Ben bunlar kadar kaypak bir yönetimi ilk defa görüyorum. Hani bizim o çok eleştirdiğimiz dursun yönetiminin 2.başkanı basın sözcüsü bile çıkıp taraftarı bi şekilde sakinleştiriyordu. Adama statta beyaz mendil attılar istifa sloganları attılar bişey demeden ordan ayrıldı.

Siz kimsiniz de kafanıza göre basın açıklaması yapıp kafanıza göre evlerinize kaçıyorsunuz? Burası babanızın çiftliği değil, o koltuklara sen ben taraftar da oturuyor olabilirdi, demek o koltuğa oturuyorsan bir ayrıcalık istediğini göreceksin. Taraftar gibi 'ı love yuu hozam' demekle yöneticilik yapılmaz beceriksiz.

Rakiplerimiz havantadan puanları topladıça, sana edilen lafların dozu bir tık daha artacak..

Galatasaray sevgin şüphesiz ama yanlışsın..

Saygılar..

Üst Alt