Abdurrahim Albayrak - Sayfa 179 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Apo'yla Terim'i transfer konusunda aynı anda eleştirebilenler için yazdım zaten. Dedim ki Apo en azından transfer konusunda Terim'e suç atmıyor, adamın eline 2 kuruş para verdik gidip Taylan'ı, Arda'yı filan alıyor diye. Karakter konusu çok farklı bir şey yani, kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.

Yine de alakasiz buluyorum.

Yanlis anlama ama cogu kez denk geliyorum dikkatimi cekti, yorumlarin cogu kez Terim odakli oluyor konu ne olursa olsun.

Yine de alakasiz buluyorum.

Yanlis anlama ama cogu kez denk geliyorum dikkatimi cekti, yorumlarin cogu kez Terim odakli oluyor konu ne olursa olsun.

Seviyorum adamı, ayrıca belki de Galatasaray'da en iyiniyetli çalışıp çabaladığı dönemi geçirdiğini düşünüyorum. Ben yok yere haksızlığa uğrayan herkesin yanındayım, adamı sevmemin bile önemi yok. Bu ister Terim olsun, ister Abdürrahim.

Seviyorum adamı, ayrıca belki de Galatasaray'da en iyiniyetli çalışıp çabaladığı dönemi geçirdiğini düşünüyorum. Ben yok yere haksızlığa uğrayan herkesin yanındayım, adamı sevmemin bile önemi yok. Bu ister Terim olsun, ister Abdürrahim.

Ben Apo nun tamamen iyiniyetli calistigina ve özellikle de cabaladigina pek emin degilim acikcasi.

Üst Alt