Abdurrahim Albayrak - Sayfa 212 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Abdurrahim Albayrak: “Taraftara sesleniyorum, futbolcularımızı küstürmeyelim. Futbolcularımıza güvenelim. Oyuncularımızın 5 dakika neler yaptığını Kopenhag maçında hep birlikte gördük. Mauro Icardi ayrı bir futbolcu. Güler yüzü ve futbolculuğuyla harika bir insan. Türkiye'de harikalar yaratıyor. Avrupa'da yaratacak.”

Basrol olsun demiyo zaten kimse bu herif isteseniz de istemeseniz de oyuncularin gonlunu yapan bir adam can suyu olacaktir hic suphesiz

Arka planda tvlere görünmeden floryanın nabzını tutabilir. 2 başkanlık falan vermeyin sakın 2 beden bol geliyor

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"Messi'ye çok teşekkür ediyoruum..kendisi çok iyi bir insan, bizi konuk etti. Kafasına Galatasaray'ı koymuş birisi...çok teşekkür ediyorum."

Ben Abdurrahim başkanı severim.Torunu vefat ettikten sonra psikoloji olarak iyi görmedim bu adam futbolla uğraşınca kendine geliyo bu takımla uğraşma işi iyi gelebilir kendisine.Dursun başkan ve yönetimde para kolaylığı sağlayacak 1'ini arıyodu haberlere göre bence normal 2 tarafın da birleşerek anlaşmaları..

Üst Alt