Abdurrahim Albayrak - Sayfa 217 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Oyuncu almayıda satmayıda beceremeyen bir adama futbol a.ş yi teslim edersek rakiplerlerle makası açmayı bırak makas götümüze girer.

Galatasaray tarihinde en nefret ettiğim adam olabilir, siyasi yalakalıktan zenginlik futbol adına sıfır bilgi allah uzak tutsun bizden.

Diagneyi görüntülü arayan her kişiye satma işi, alan rezillikleri, anadoludaki fb köpekleri kulüplerin oyuncularına bayılan milyon eurolar.

Fatih hoca bile son döneminde nasıl rezil biri olduğunu anlayınca şutladı direk.

Bunlar dışında medyada sıfır saygı, ertem şenere bile yalakalık yapacak kadar eziklik, hitabet filan zaten sıfır.

Okan hocayıda kaçırır evladı Arda'yı td yapmak için her boku yer.

Allah bizden uzak tutsun bu rezil adamı, tiksiniyorum.

Gelirse transferlerini ve satışlarını yazayım.

Yusuf Sarı 8m euro
Levent Mercan 8m euro
Manaj 12m euro

Barış Alper 5m euro satış
Nelson 10m euro satış
iyide şimdi bu güzel günde niye makas monte ettin hepimize...

geri kalan her dediğine %1000 katılıyorum.

Bu arada bizde başarılı olduğu filanda külliyen yalan, görev yaptığı sezonların çoğunda başımızda Fatih hocam vardı onun ekmeğini yedi. Hamzalı sezonda oyuncular taşıdı katkısı ancak dadılık anlamında olmuştur oyuncuları pışpışlama filan.

Transfer işlerine karışmadığı bir düzende olmasını isterim maddi ve manevi olarak ciddi katkı sağlar ama transfer işlerine burnunu sokacaksa olmaması daha iyi olur.

Gelmemesi lazım kesinlikle.

Olursa zaten klasik 2 yıl şampiyon olmuş Galatasaray'in 3. yıllarda trolleme geleneğinin ilk fişeği yakılmış olur gerisi de gelir.

Son düzenleme:
yav albayrak mi kaldi yil oldu 2024 artik gencler ve daha gunumuz kafasi ile calismamiz lazim
Kesinlikle katılıyorum gençlere daha önem vermeliyiz ama Dursun Özbek saha dışında uğraştığı için saha içi konularla mücadele Erden Timur tek kalıyordu hem transfer hem florya hem de hakem baskısı derken çok yıpranıyor.

Açıkçası Erden Timur'u daha rahatlatabileceğini düşünüyorum maç sonu demeçler Florya'da ki oyuncuların sorunlarını gidermesi biraz daha Erden Timur'un yükünü azaltacaktır.

Ama tabi tek sorun transfer işi ona karışırsa sıkıntı büyük ama karışacağını sanmıyorum Erden Timur varken oradaki tek yetkili isim o olur.

Benim tahminim bir sonraki seçim için Dursun Özbek bırakırsa Abdurrahim Albayrak, Metin Öztürk ve Erden Timur bu birliktelikle devam edilme düşüncesi var gibi geliyor ona hazırlık yapılıyor gibi geldi.

Kesinlikle katılıyorum gençlere daha önem vermeliyiz ama Dursun Özbek saha dışında uğraştığı için saha içi konularla mücadele Erden Timur tek kalıyordu hem transfer hem florya hem de hakem baskısı derken çok yıpranıyor.

Açıkçası Erden Timur'u daha rahatlatabileceğini düşünüyorum maç sonu demeçler Florya'da ki oyuncuların sorunlarını gidermesi biraz daha Erden Timur'un yükünü azaltacaktır.

Ama tabi tek sorun transfer işi ona karışırsa sıkıntı büyük ama karışacağını sanmıyorum Erden Timur varken oradaki tek yetkili isim o olur.

Benim tahminim bir sonraki seçim için Dursun Özbek bırakırsa Abdurrahim Albayrak, Metin Öztürk ve Erden Timur bu birliktelikle devam edilme düşüncesi var gibi geliyor ona hazırlık yapılıyor gibi geldi.
Erden Timur bu dönem olmayacak diye okumuştum ama yanlış mı acaba bu bilgi

olacaksa da Apo dogru adam degil , Erden Timur gibi biri daha lazim yabanci dili olan vizyonu olan biri.

su degil bir zahmet :

1714216548486.png

Devam edecektir olmaması pek mümkün değil ama yükünü azaltmamız lazım çok fazla yıpranıyor.
Apo doğru profil değil ya oyuncuları öperek i love you diyerek çözülecek noktayı geçmemiz lazım artık tamam sevildiklerini hissetsinler de bu şekilde değil apo hiçbir açıdan güven vermiyor maalesef koca camiada vardır eminim donanımlı adam Erden Timur gibi

Albayrak ve Arda , nezaman görev almışsa her seferinde dibe vurduk.
Bu adamın isminin çıkması, Erden timur a bırak demekten başka bir anlam taşımaz.

in Erden we trust

olacaksa da Apo dogru adam degil , Erden Timur gibi biri daha lazim yabanci dili olan vizyonu olan biri.

su degil bir zahmet :

Ekli dosyayı görüntüle 241668
Bu biraz uyum işi mesela Burak Elmas içinde vizyoner dedik bende dahil bir çok kişi umutluydu transfer görüşmelerini kendi yapıyordu vaatleri verdi ama sonu büyük hüsran oldu.

Erden Timur gibi birini bulmamız pek mümkün değil onun değerini daha fazla bilmemiz lazım çünkü 2'nci bir Erden Timur bulamayız.

Üst Alt