Abdurrahim Albayrak - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sen benim lafıma güven. Klavyem yanlış yazmaz :asd22:

Neyse şunu söyleyeyim. Duruşu olsun, Galatasaray'ın batıdaki imajını yükseltmesi olsun, Sneijder, Drogba transferleri olsun, TFF'ye karşı dik duruş sergilediğimiz o dönem sempatik gelmişti Aysal bana. Ancak iki seçimdir; özellikle şu bir senedir yönetimi ağır bir şekilde eleştirmesi, medyada nabız yoklaması, muhalif olmasına rağmen seçim için hiçbir şey yapmaması sinirimi bozmaktadır.

Sen benim lafıma güven. Klavyem yanlış yazmaz :asd22:

Neyse şunu söyleyeyim. Duruşu olsun, Galatasaray'ın batıdaki imajını yükseltmesi olsun, Sneijder, Drogba transferleri olsun, TFF'ye karşı dik duruş sergilediğimiz o dönem sempatik gelmişti Aysal bana. Ancak iki seçimdir; özellikle şu bir senedir yönetimi ağır bir şekilde eleştirmesi, medyada nabız yoklaması, muhalif olmasına rağmen seçim için hiçbir şey yapmaması sinirimi bozmaktadır.

Dursun Özbek'ten çok daha duruş sahibi,karizmatik ve ondan daha vizyoner olsa da şu noktada aynılar.İkisi de Galatasaray sevdalısı falan değil,çıkarları neyse onu yapacak kapitalist birer iş adamı.

yine kısır döngüye girdik geçmiş olsun. Kısa vadede elbette katkı sağlar ama uzun vadeli,vizyonlu,projesi olan yönetimde asla olmaması gereken bir kişidir.

Dotmund,Münih,Barça,Real,PSG,City,Chelsea... Hiç birinde "abi" denecek yönetici yok. Bunlarla yarışmak istiyorsak bu kafadan çıkalım istiyorum.

yine kısır döngüye girdik geçmiş olsun. Kısa vadede elbette katkı sağlar ama uzun vadeli,vizyonlu,projesi olan yönetimde asla olmaması gereken bir kişidir.

Dotmund,Münih,Barça,Real,PSG,City,Chelsea... Hiç birinde "abi" denecek yönetici yok. Bunlarla yarışmak istiyorsak bu kafadan çıkalım istiyorum.

O seviyeye hiçbir Türk takımı çıkamayacağı için kısa vadede olumlu buluyorum ben.

Yok abi liseci tayfa tasfiye edilmeden en iyi organizasyon bu. O yükten kurtulursa camia bu sarmaldan da çıkar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

O seviyeye hiçbir Türk takımı çıkamayacağı için kısa vadede olumlu buluyorum ben.

Porto'nun başardığını biz her türlü başarırız. Ne eksiğimiz var mesela Portekiz takımlarından? Şehir,Stad,Tesis,Para,Taraftar.. Hiç bir eksiğimiz yok. Onlar her sene gruplardan çıkan,şampiyon olan bir takım olduysa biz de oluruz.

Tek eksiğimiz vizyon.

Porto'nun başardığını biz her türlü başarırız. Ne eksiğimiz var mesela Portekiz takımlarından? Şehir,Stad,Tesis,Para,Taraftar.. Hiç bir eksiğimiz yok. Onlar her sene gruplardan çıkan,şampiyon olan bir takım olduysa biz de oluruz.

Tek eksiğimiz vizyon.

Sportif bir yörüngede değil,lise yörüngesinde yönetiliyoruz.Tek farkımız bu ve bu her şeyi baştan aşağı değiştiriyor.

o zaman neden bu kadar paralar harcanıyor ki? Biz Avrupa takımlarını yenmek için kurulmadık mı? Ne değişti? Vizyonu olan kulüpte Abdurrahim olmamalı.

Taraftarlar olmasa,bu kulübün sıradan bir kolej/lise takımından hiçbir farkı yok.Taraftar baskısı olmasa,laf olsun diye varolan bir kulüpten başka bir şey değiliz onlar için.Taraftar demek para demek ya hani...

bunlarla yarışabiliceğini düşünüyorsun yani ciddi ciddi?

citynin sahibinin kıçını sildiği paraylan sen tüm transfer döneminde ihya olabiliyosun anca
sonra onlarla yarışabilirmişiz yaaa :D

bunlarla yarışabiliceğini düşünüyorsun yani ciddi ciddi?

evet yarışabiliriz. Mali olarak elbette yarışamayız ama sahada yarışırız. Her sene gruplardan çıkan,çeyrek,yarı final oynayan Benfica,Porto'dan ne eksiğimiz var mesela?

Vizyoner bir yönetimle olmayacak bir şey değil. Biz Ruslarla aynı kafadanız. Trilyonları saçıp başarı bekliyoruz. Sonuçta ne Ruslar ne biz Avrupa'da başarısızız.Portekiz ise doğru scouting ile neler neler yapıyor. Nüfüsu İstanbul kadar yok.

Üst Alt