Abdurrahim Albayrak - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Abdürrahim bey iyi bir yönetici olabilir takıma bir hava getiriyor olabilir ama 2.başkan olacak transferleri yönetecek biri maalesef değil işi bilen yönetici getirmesi gerekiyor başkanın yoksa beraber gidecekler

Babası şehit olan çocuğun durumunu Sneijder'e anlatırken ki halini asla unutamıyordum zaten. Sneijder bile bozulmuştu bunun el hareketlerine bakıp. tabi dil bilmezsen böyle durumlara düşersin, çocuğun başında o hareketi yapmanın cahillik mi desem kötülük mü desem nasıl bir şey olduğuna değinmiyorum. Bize yakışmıyor evet, ben de hasta galatasaraylıyım ama haketmediğim pozisyon da değilim gs de. sadece taraftarım. doldurun iş bilmezleri Albayrak FK yapalım hatta takımımızı hani bu her geldiğinde şampiyon oluyormuşuz ya. olmasa biteriz zaten.

Ulan birde pis pis sırıttılar kurada sanki sanarsın ileride Cavani ve Falcao muz var. Ya City Roma Liverpool gibi bir grup gelseydi? Reisi bile kurtaramazdi o zaman

I love you hodzam gel opeyim , mucukk mucukk! diyerek yonetici olunmuyor.

Taraftara soz verip tutmayan dursunun halini gordun!! Yalan soyleyen adami GS taraftari diri diri gomer sn. Hodzam! Bkz dursunun hali !

Babası şehit olan çocuğun durumunu Sneijder'e anlatırken ki halini asla unutamıyordum zaten. Sneijder bile bozulmuştu bunun el hareketlerine bakıp. tabi dil bilmezsen böyle durumlara düşersin, çocuğun başında o hareketi yapmanın cahillik mi desem kötülük mü desem nasıl bir şey olduğuna değinmiyorum. Bize yakışmıyor evet, ben de hasta galatasaraylıyım ama haketmediğim pozisyon da değilim gs de. sadece taraftarım. doldurun iş bilmezleri Albayrak FK yapalım hatta takımımızı hani bu her geldiğinde şampiyon oluyormuşuz ya. olmasa biteriz zaten.

Ben o şehit savcının oğlunun yanında yaptığını bilmiyordum, googlelayıp baktım da gram sempatim kalmadı bu çomara karşı

3 ay boyunca bibok yapmadiniz hocanin okadar istegine ramen taraftari kandirip durdunuz tum yuku hocanin uzerine yikin siz umarim sezon sonu olmadan gidersiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdurrahim Albayrak: "Forvet alacağız, belki de iki tane alacağız. Fatih hocamızın sürprizleri bitmez. Ne zaman ne yapacağı belli olmaz."

Taraftari umutlandirip utandirdigin icin sagol

Olm stoperde alamadılar lan ahahahah mallığa gel. Bu adam nasıl transfer yapabilir ki çözemedim ciddi soruyorum. Yabancı dili falan var mı bu herifin, Türkçe'yi başlangıç seviyesinde konuşabiliyor adam. Pazarlığı falan nasıl yapacaklar ki cebinde tercüman mı taşıyor sürekli.

İyi cezam bitmiş,öncelikle bir yalancının kulübümüz de işi olmamalıdır.İkincisi Mustafaya,kardeşim sen demedin mi Galatasaray a İbrahimovic yaraşır diye o zaman ffp yok muydu bilmiyor muydunuz.Bir yalancının kulübümüzde işi yoktur.
Bak Mustafa birader zaten TV TV gezip bizi küçük düşürücü ifadeler kullanmana zaten tavdim ulan fenerin 700 milyon euro borcu var adamların başkanı bir kere çıktı TV'ye ulusa seslenir gibi seslendi sonra çekti gitti sen her gün agliyon be.Madem bu kadar zordasin çek git kardeşim bu kadar küfür yiyorsun değer mi sağlığına da yazık çek git.Bedava(!) Yaptığın uykusuz kaldığın bir işte çalışıyoruz ve küfür yiyonuz eee enayi mısın çek git.
YALANCILARİN BU KLUPTE İŞİ YOKTUR, OLMAMALIDIR

Halen durumu kabullenemiyorum. Rezilsiniz beceriksiz herifler. Koca sezonu berbat ettiniz, tarih bu ihanetinizi yazacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Otobüzcü sana küfür edecektim ama senin icin deymez ceza yemek. Capin bukadar iste seni transferin basina getiren utansin. I love you ile futbolcu transferi olmuyormus. Simdi git görevin basina futbolculari öp. Ha bügün etmedim küfürü bir köseye sakladim cünkü adim gibi eminim sen sezon sonu selcuka yeni sözlesme yapacaksin en az 2 milyon euro ile ozaman seni anacagim

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2809090_o3da6.jpg

Mesele ne ffp ne de para, messle bunlarin isbilmez, beceriksiz ve capsiz olmalari

Ocak ayinda hlcbir sey degismez, muhtemelen muslera, rodrigues vs satarlar ve yine güc kaybederiz

Yönetim istifa!!!

Üst Alt