Abdurrahim Albayrak - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
haydu bakalim albayrak efendi söz sende orda burda gezmekten dünyadan haberiniz olmuyor sende baskanda galatasaray kendi isleriniz icin kulaniyorsunuz utanin rezil he rifler

2553_1.jpg

kendisini de şunca sezonda onca şampiyonluk getirdi argümanıyla savunacak birini arıyoruz

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yahu bu adama bırakırsan bu isleri yabancı oyuncu hele-hele kaliteli yabanci oyuncu mümkün değil alamazsın..Herif bir kere yurt dışina cikti onda da moskova'dan burak'i getirdi...

Ya arkadaş delirmemek elde değil koskoca gs kulübü lisesi,üniversitesi olan köklü bir camia...En elit tipler burada sözde...Ama günün sonunda albayrak,mustafa cengiz,dursun ozbek gibi vizyonsuz adamlara kaliyoruz hep...Nasıl oluyor gerçekten inanamıyorum...

Yav bir insan kendini 4-5 ay içinde taraftarın gözünde nasıl bitirir aklım almıyor.Meğerse her türlü yalan dalavere varmış adamda.İnan edin le beraber yarın bilmem nerenin valiliğine ziyarette bulunun.Galatasaray kendi kendini yönetiyor nasıl olsa.

Sorunun cevabi cok basit aslinda . Fb liler su an 3 ayda ali koc u yemek uzereler , fiko 2 senede tonla girdi sagladi , 25 sene sonra 2 sampiyonluk geldi , ucuncu sene olamadi diye paralar nerede denmeye basladi

Simdi sen ali sabanci , muhtar kent vb bir adam alsan hic bir getirisi olmayan bu cendereye neden sokarsin kendini

Iki forvet alacağız deyip taraftarı umutlandırırken kendisi transferin son gününü Instagram'da ülkeyi yönetenlere yalakalık yaparak geçiriyordu.

Hiçbir zaman unutmayacağım.

Köln yöneticisi Armin Weh: "Modeste'nin sözleşme problemini çözmek ve onu makul şartlarda takıma getirme şansımız olduğunu öğrenince mümkün olan her şeyi yaptık."

Modeste: "Çin'den dönüşümde Köln bana çok yardımcı oldu. Bu destek ve güvene karşılık vermek için çok çalışacağım. Bir an önce sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum."

Ya ben vallahi bu adamın vizyonsuzluğunda filan değiliz. Zaten bu göreve geldiğinde yapamayacağını da biliyorduk kimse ondan Monci olsun transfer şov yapsın diye de beklemiyordu ama vizyonsuzluk değil bunun adı kaç defa taraftarına yaptığı açıklamalarda yalan söyledi ?
Kimse kusura bakmasın A.Albayrak taraftarın gözünün içine baka baka bu kadar yalan söyledikten sonra hala hiçbir şey olmamış gibi görevinin başında olduğu kendisi hariç herkesin suçlu olduğunu zannetiği her günü ben bir Galatasaray taraftarı olarak kendime hakaret olarak sayıyorum

Bu kadar kolay olmamalı taraftara bunca yalan söyleyip hiçbir şey olmaması

Fati hoca başımızın üstünde ama bu adam bize yakışmıyor.
İktidara yaranma çabasının birazını görevine harcasa başka şeyler konuşuyorduk

Üst Alt