Abdurrahim Albayrak - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yonetimde

• olsun

• olmasin

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Galatasaray taraftarı bugün uyuyamaz dedi ya doğru biz taraftarlar rahat uyuyamayız ama kendisi yatıp uyumalı. Malum hafta sonu, sünnet, kına, nıșan, düğün vardır dinç olmak lazım.

Yav sen koskoca Abdürrahim Albayrak'sın siyasi görüşlerimiz taban tabana zıt olsada benim gibi binlerce Galatasaray'lı seni çok seviyor.5-6 ayda kendini nasıl paspas ettin insanların gözünde çözemiyorum.Para desem paran var.Güç desem Galatasaray zaten gücün eş anlamı.Neyin peşindesin aga sen kime neye ihtiyacın var ki yamanmaya çalışıyorsun.Pul kadar değerin kalmadı taraftarın gözünde.

Malum partiyle ilişkisi bozulmasın diye ağzını bile açamıyor ve bu adamı 4.kez geri getirdik. Mesele "abi" ilişkisi falansa zaten Fatih Hoca gibi biri var.

Son derece gereksiz bir kişilik. Hala bu adamı seven var yahu. Mesele Galatasaraylılıksa milyonlarca kişi geçebilir o koltuğa. Vasıfları önemli. Bu şahısta bu eksik.

Bu herifin yonetimde olmasi basli basina skandalken bizde adamin ciddi bir gorevi var. Getirirsin bir profesyonel olarak rivaya. Nasil cimcisi fizyoterapisti falan grlip cuzi para aliyorsa bu herifi de aybi yere amigoluga cagiracaksin baska birsey degil. Ama uzun zamandir floryadan uzak tanidigimiz bildigimiz albayrak profilinde degil hoca ile araları uzun zamandır limoni diye düsünuyorum hele aysal zamaninda terimin istemedigini vs okumustuk ne kadar dogru bilemegiz ama o eski terim albayrak iliskisi yok hep bir seviye var.

i-love-you-hocam_262743.jpg

Bugün AKP'nin belediye başkan aday toplantısı var. Buradan fırsat bulursa yönetim kuruluna katılır. Gerçi bulmasa da fark etmez, sosyal platformlardan beğeni atar.

Üst Alt