Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesi


Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiYönetime de sallasaydin ya Abdürrahim Albayrak? Hagi´nin yetersiz oldugunu biz en basindan beri biliyorduk, Adnan Polat hangi mantikla getirdi bu adami diye sorgulasana.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiBu adamin ismini görünce, TOKI baskanina; lazo aksani ile ''sizi cok üzdük, özür dileriz'' deyisi aklima geliyor. Ve küfür edesim geliyor.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiYa Allahaşkına hangi dediği yanlış? Toki başkanı muhabbeti falan onlar başka konular. İki haftadır aldığımız maçı 2 değişiklikle vermiyormuyuz kardeşim? Hadi Arda'yı anlarım elinden geleni yaptı ama Pino'yu oyuna sokmaması faciadır ya. Zaten Stancu çıktıktan sonra kim girerse girsin o kanat savunmamız düşecekti bari Pino'yu sok da Gökhan çıkamasın hücumda iş yapalım... Zaten Barış Ayhan Mustafa'dan biri girdimi 2 farklı önde olmamız lazım lanet gibi birşey oldu. Eğer yerine Ayhan girecekse ayağı kırık olsa bile Yekta'yı ben oyundan çıkarmam.Bunları çıktı söyledi diye kabahat mi oldu. Söyleyiş tarzına gelince de inceldiği yerden kopsun zaten adamı hiçbitürlü yönetime almıyorlar...
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiDoğru yada yanlış konuşur,şovmendir yada değildir bunlar beni ilgilendirmez.Kendi kişiliğini koyar ortaya.Ancak kesin olan bişey var ki;Adam burada foruma yazan pek çok insandan,yönetimde sahada görev alan pek çok profesyonelden daha çok GALATASARAY'lı.Bir gol sevinci var Sabri'nin UEFA'da attığı golden sonra cep telefonuna kaydedilmiş görüntüler.Şov amaçsız yani .Helal olsun dedim.Böyle Galatasaray'lı lazım işte.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiAbdurrahim Albayrakı sevmeyenler galiba sadece bu sitede var...Galatasaray taraftarının yüzde 90 nı sever..yüzde 10 kısımda sevmez..buda normaldir..Abdurrahim Albayrak gibi adamlar olmadığı için bu haldeyiz şuan..Sevgi yok bağlılık yok hiçbir yöneticide..Abdurrahim abiyi tekrar görmek istiyoruz başımızda...
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiHagiye sallarken Galatasaray'ı bu hale getiren yönetime de sallasan doğru konuşmuş derdimde bu açıklamalar popülizmden başka bir şey değil.

Bildiğimiz şark kurnazı.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiBide oturduğu yerden adama hakaret edenler bu adam hersene Galatasaraya belli yardımlarda bulunuyor ve sponsorluk yapıyor..Sizde oturduğunuz yerden yok bu adam yaramaz ,yalaka, felan ..siz kimsiniz peki..tv,ps başında oturan boş insanlar...yani galatasaraya zerre kadar faydası olmayan insanlar..
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiAbdürrahim Albayraktan yönetici olmaz sadece abi olur.Yönetici kafası olmayıp yaptığı showlarla kameralara verdikleri demeçlerle kalbimize giren insanlar gözümüzü boyayan insanlar yönetici olduda ne oldu sürünüyoruz.Klübe Abdurrahim ABİ gibi adamlar değil bir spor klübü nasıl yönetilir nasıl geliştirilir medyaya hakemlere rakiplere karşı nasıl savunulur sporcuların birlik beraberliği camianın birlik beraberliği nasıl gerçekleştirilir bunları gösterecek adamlar lazım.Abdürrahim abi yine yardımını yapsın Galatasaraylılığını göstersin buna kimse bişey diyemez ama yöneticilikten uzak dursun.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiBugünün Tek Sorumlusu var...!!!Adnan Polat.....!!!!

Hagi´yi getirende o...!!

Rijkaard´i gönderende o....!

Sezgini uzun yillar tutanda o...!!!
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiAbdürrahim Albayraktan yönetici olmaz sadece abi olur.Yönetici kafası olmayıp yaptığı showlarla kameralara verdikleri demeçlerle kalbimize giren insanlar gözümüzü boyayan insanlar yönetici olduda ne oldu sürünüyoruz.Klübe Abdurrahim ABİ gibi adamlar değil bir spor klübü nasıl yönetilir nasıl geliştirilir medyaya hakemlere rakiplere karşı nasıl savunulur sporcuların birlik beraberliği camianın birlik beraberliği nasıl gerçekleştirilir bunları gösterecek adamlar lazım.Abdürrahim abi yine yardımını yapsın Galatasaraylılığını göstersin buna kimse bişey diyemez ama yöneticilikten uzak dursun.buna şov demeyelim adama ayıp olur. yapısı böyle
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesibuna şov demeyelim adama ayıp olur. yapısı böyleŞuanki ve daha önceki yöneticilerden bahsettim show kısmında.Ama hani Abdurrahim abininde bu sevinçlerine üzüntülerine kapılmayalım hepimiz enaz okadar sevinip üzülüyoruz bizdemi girelim yönetime tarzı bişey söylemeye çalışmıstım.
 
Cevap: Abdurrahim Albayrak'ın Hagi öfkesiAdam hiç değilse menfaati olmadan, gönülden bağlı Galatasaray'a. Keşke herkes onun gibi samimi olsa.
 
Üst Alt