GSC Portal - Abdurrahim Albayrak’ın İstediği Beşiktaşlı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Abdurrahim Albayrak’ın İstediği Beşiktaşlı!

meloyu beğenmeyen adamlar veliyi istiyor yahu o herif bizim melonun tekniği ve oyun zekası olmayan versiyonu. ya bursaspor-trabzonspor bile ne güzel yerliler alıyor bizim scout ekibi anca twitterda takipçi kassın.

Ciddi olmadığını ve tepki amaçlı ironi yaptını düşünüyorum .

Beşiktaş'ın da bizim de bütün maçları izledim neredeyse sıfır ironi. Geçmişle yaşıyoruz hala. Melo eski temposunun yarısında bile değil yoksa 2 sene önce avrupanın en iyi önliberolarından diyordum zaten hatta ileri gidicem ilk 3'teydi bence. Selçuk'a diyecek bişey bulamıyorum zaten hala medet uman var komik. Veli ikisinden de iyi şu an artı yerli. Çok iyi demiyorum bizim orta sahalardan çok ilerde diyorum. Biz rakipten top alamıyoruz bi türlü. Böyle yırtıcı orta saha şart bize. Veli'yi ilk geldiği zamanki gibi zannediyor millet uzaktan yakından alakası yok, sabit kafalı olduğu için Selçuk'u da bişey sanıyorlar hala 1 sene iyi oynadı ya tamam:D Bence çok güzel olur.

sana gereken cevabı fifa 15te verceğim

melo real ortasasıyla jb geçen, arsenalli opçullara üstünlük kuran tek adamdı

chelsea maçında bile o ramiresten daha kuvvetli ve sağlam olduğunu gösterdi

her lig maçında duvar

hıyarto

Fifa'da orta sahada Fellaini- Matic var yine ezerim:ka21: Real maçında jb geçmedi sallama omg. Ben zaten bu seneyi konuşuyorum olm eski kuvvetine kavuşamayacağını öngörüyorum. Yoksa Veli nere Melo nere bişey demiyoruz da yok aga düştü adam yani kötü işte. De Jong sözleşmesi bitiyor misal o tarz adam lazım yani bizim orta sahaya.

Fifa'da orta sahada Fellaini- Matic var yine ezerim:ka21: Real maçında jb geçmedi sallama omg. Ben zaten bu seneyi konuşuyorum olm eski kuvvetine kavuşamayacağını öngörüyorum. Yoksa Veli nere Melo nere bişey demiyoruz da yok aga düştü adam yani kötü işte. De Jong sözleşmesi bitiyor misal o tarz adam lazım yani bizim orta sahaya.
okumadım sektir git

Veli bizim orta sahaların hepsini cebinde gezdirir Melo dahil. Daha Dünya'dan haberiniz yok.

1253885876_suicide.gif

Bu arada o isim varsa pektemektir bence.
Ersan gülüm bjk lı ve 11de oynuuor orda, niye gelsin?
Veli anlaşmış tekrar. Cenk... Uzak dursun.
Başka kim vardı

Üst Alt