Abdurrahim Albayrak'tan İstifa Kararı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı!

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuları hedefe koyan konuşmaları sonrası kriz büyüyor. Sarı-kırmızılı takımda Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı ortaya çıktı.

Başkan Mustafa Cengiz’in Teknik Direktör Fatih Terim ve futbolcuları hedefe koyan konuşmalarından rahatsızlık duyan İkinci Başkan Albayrak’ın istifa kararı aldığı ortaya çıktı.Önceki gün Florya’ya giderek Fatih Terim’e destek olduğu mesajını veren sarı-kırmızılı idarecinin, ocak ayında erken seçime gidilmesi şartıyla istifa kararından vazgeçtiği öğrenildi.

MESAFE KOYULDU
Abdurrahim Albayrak'ın bundan sonra ise Başkan Cengiz ve yönetimle arasına mesafe koyma kararı aldığı öğrenildi. Deneyimli yöneticinin kulübün bir an önce seçime gitmesi için çalışma başlattığı da belirtildi.

'KÜSKÜN' SAYISI DÖRT OLDU
Abdurrahim Albayrak ile beraber yönetimde kalıp, küskün olan isimlerin sayısı da böylece dörde yükseldi.Albayrak dışında Mahmut Recevik, Ömer Cansever ve Erol Özmandıracı da yönetimle bağlarını koparmış durumdular.

SONUÇLAR AĞIR OLABİLİR...
Geçtiğimiz günlerde Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile yönetim kurulu toplantısında tartışan Abdurrahim Albayrak’ın, Başkan Mustafa Cengiz’le sorun yaşamasının sonuçlarının ağır olacağı düşünülüyor.Sarı-kırmızılı kulüpte bu gelişme ile beraber Başkan Cengiz’e en yakın isim olarak Yusuf Günay yer alıyor.Albayrak’ın yönetim içindeki gücü ve ağırlığı dikkate alınınca Başkan Cengiz ve Yusuf Günay’ın işi nasıl götürecekleri sorgulanmaya başladı.Sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan bu tartışmaların ve bölünmelerin ışığında iyice seçim atmosferine girildi.Tüm bu gelişmeler karşısında Teknik Direktör Fatih Terim’in istifa etmeyi düşünmediği ve yönetim kurulu içindeki gelişmeleri yakından takip ettiği bildirildi.

Mynet

1603474369407.png
 
Bir sene sampiyon olamadik veya bir iki transfer donemi istedigimiz gibi gitmedi degil kendisini istemeyisimin sebebi. Ayni Terim de oldugu gibi. Ne kadar sevsek te, destek versek te iyi niyetli davranmiyorlar bence. O yuzden gitmeleri klup ve taraftarlar acisindan en iyisi.
 
Herkesin bir çapi var bazısı çapını bilerek hareket ediyor kimisi çapını bilmiyor .Sen futbolcuların abisi ol transfer senin neyine ? İngilizce bilmezsin etmezsin herkes bildiği işi yapsın arkadaş başarılı olduğun işi yap
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt