Abdurrahim Albayrak'tan Sürpriz Hamle! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Mahmut 1 sene öncesine kadar baya iyiydi şimdi çok geriye gitti. Gelse kemiksiz 1 m euro alır. Hiç gerek yok gidin genç bi ortasaha bulun dalga mı geöiyorsunuz siz amaç ne

Ozornwafor ya da Sekidika olsa mantikli, Diagne bu takasta olmaz.
Ozornwafor ya da Sekidika olsa mantikli, Diagne bu takasta olmaz.

Bir daha düşün

5c964879c03c0e477cc52a78.jpg

Eger Mahmut denen adami alirlarsa artik bir demem ben bu yonetime ne halleri varsa gorsunler , Mayista hepsi yolcu insallah.

Irfan Can ile basladik Mahmut'a dustuk korkuyorum emin adimlarla 36 yasinda Škrtel'e dogru gidiyoruz. Abdurrahim Albayrak masallahi var yaz donemindeki formunu koruyor. YAZIK.

Mahmut gelmez Galatasaraya. Adam kariyeri boyunca BSB de, taaa kacinci ligden geldi sampiyon oldu adam. Ben olsam ayrilmam, jubilemi yaparim BSB de

Mirfancan Tahveci olsa gerek yoksa 15m para bağlanan topcumuzu genelde bonservis ödenmeden transfer edilecek yaş kategorisindeki oyuncuyla takaslamayız

Bizim Serdar Aziz-Fener olayı gibi bedavaya gelecekse Mahmut Tekdemir'den iyi futbolcu alamayız. Taylan ile oynarlar işte sırayla. Bir de farklı tarzda aynı mevki futbolcular olduğu için oynayabileceğimiz oyun çeşitliliğini de arttırır. maliyeti yüksek olacaksa gelmesin tabii.

Berbat 1 hamle olur.
Demekki akıllanmadınız, yolcu yolunda gerek apo başkanım kim gelirse gelsin siz gideceksiniz.

Üst Alt