Abdürrahim Zihniyetine HAYIR! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abdürrahim Zihniyetine HAYIR!

Semih Kaya gibi gittiginde göbek attigimiz bir cöpe 6 ay icin 700 bin euro garanti para ödemek kimin aklina gelirdi?

Mustafa Yumlu'dan, Dany'den, Lokman Gör'den daha kötü bir stoperi transfer ettikleri icin eminim kendileriyle gurur duyuyorlardir. Hem en iyi yerli stoperimizi satiyorlar hem de yerini dolduracaklarina su cöpü getiriyorlar.
Semih lesi hata yapip maclari katledecegine asgari ücretli GÖKAY GÜNEY hata yapsa en azindan 4.5 milyon TL'ye yakin bir para cepte kalirdi.

Abdürrahim kumra masasinda kazandigi paralardan ödesin Semih'in parasini. Abdürrahim'in transferin son günü diye belese aldigi Furkan Özcal hicbir katki saglamamisti bize mesela. Yine öyle bir transfer. Emre Tasdemir, Mugdat vs. bu tarz topculara vizyon transferi diyordur eminim bu Abdürrahim.

Ahmet ve Donk'a göre hic bir artisi olmayan bir adami aldilar gercekten inanilir gibi degil. Saglik kontrolünden gecemezse bile sözlesme imzalar. Gitsin siyasi parti ilce baskanligi falan yapsin. Galatasaray'da bir isi kalmadi artik.

Hocanin bu anlamsiz transfere izin vermesi bile nasil bir akil tutulmasi yasandiginin kanitidir. Virüsten kulüp olarak kurtulmamiz lazim. Daha fazla uzatmadan istifa edip ALTUR'a ve hobilerine zaman ayirmali.

Adam başarılı olsun 1-2 bile alda iyidir, adamı kullanamadıktan sonra 1 kuruş bile yazıktır.

O yüzden maaş hesabı yaparken (tüm transferler için) önce performansını bekleyin.

Adam başarılı olsun 1-2 bile alda iyidir, adamı kullanamadıktan sonra 1 kuruş bile yazıktır.

O yüzden maaş hesabı yaparken (tüm transferler için) önce performansını bekleyin.
Calisma prensiplerine uymayan Serdar Aziz bu Semih'ten 10 kat daha iyi stoper degilse bende bir sey bilmiyorum. Sparta Prag bile 6 aylik maasindan yirtmak icin bedava vermis.

Calisma prensiplerine uymayan Serdar Aziz bu Semih'ten 10 kat daha iyi stoper degilse bende bir sey bilmiyorum. Sparta Prag bile 6 aylik maasindan yirtmak icin bedava vermis.

Serdar, Semih’ten 10 kat iyi falan değil, kör ölür badem gözlü ölür. Adam gönderilince kıymete bindi. 1 maç oynayan, bir maçı yarıda bırakan, canı sıkılınca maça çıkmayan adamlar bir zahmet defolsun gitsin!

Serdar, Semih’ten 10 kat iyi falan değil, kör ölür badem gözlü ölür. Adam gönderilince kıymete bindi. 1 maç oynayan, bir maçı yarıda bırakan, canı sıkılınca maça çıkmayan adamlar bir zahmet defolsun gitsin!
Semih bizdeki son 3 sezonunda 19-20-21 lig macina cikti. Gercekten cok istikrarli bir topcu yani. Gökay Güney veya herhangi biri bunun kadar stoper oynayabilir. Ahmet'ten daha iyi performans gösterecegi bile belli degil.

Semih bizdeki son 3 sezonunda 19-20-21 lig macina cikti. Gercekten cok istikrarli bir topcu yani. Gökay Güney veya herhangi biri bunun kadar stoper oynayabilir. Ahmet'ten daha iyi performans gösterecegi bile belli degil.

Ona bakarsan Emre Akbaba bu sezon neredeyse hiç maça çıkmadı. Mevzu sakatlanması vs değil. Mevzu sakatlık bahanesiyle maçlardan kaçması, biri fizik, diğeri karakter sorunu.

Aldığı paraya ihanet eden Tarık, Serdar, Eren gibi adamlarla sahada canını dişine takarak oynayan Semih’i karşılaştırmam. İyi oyuncu, kötü oyuncu tartışılır ama karakteri sıkıntılı adamlarla karşılaştırılamaz.

Ona bakarsan Emre Akbaba bu sezon neredeyse hiç maça çıkmadı. Mevzu sakatlanması vs değil. Mevzu sakatlık bahanesiyle maçlardan kaçması, biri fizik, diğeri karakter sorunu.

Aldığı paraya ihanet eden Tarık, Serdar, Eren gibi adamlarla sahada canını dişine takarak oynayan Semih’i karşılaştırmam. İyi oyuncu, kötü oyuncu tartışılır ama karakteri sıkıntılı adamlarla karşılaştırılamaz.
Bu acidan haklisin ama canini disine takip oynayan Sabri Sarioglu, Semih Kaya ve Necip Uysal gibi SÜNEPELERI ben takimimda görmek istemem. Biraz utansalar zaten oynamazlar. Ben bu takima yakismiyorum diyip gelmemek üzere defolup giderler. Saygilar.

Ne Apo su yav. Terim izin vermeden lavaboya gidemeyecek adam tek basina mi yapiyor bu transferi saniyorsun.

Terim istiyor Semihi demek ki.

Bu acidan haklisin ama canini disine takip oynayan Sabri Sarioglu, Semih Kaya ve Necip Uysal gibi SÜNEPELERI ben takimimda görmek istemem. Biraz utansalar zaten oynamazlar. Ben bu takima yakismiyorum diyip gelmemek üzere defolup giderler. Saygilar.

Semih’i tabiki istemem ama kadro kayıt muhabbeti falanda var malum alacağın adamı kayıt edememe sıkıntısı vardı bildiğim kadarıyla. O yüzden şimdi oynatamayacağın adama para gömmen yerine forvete adam gibi birini alsınlar stopere marcao ve semih ve kalanlar ile bir şekilde kotarılır.

Güray bak ben Serdari ne begenirim ne de severim bunu herkes bilir burada.

Ama net bir sekilde Serdar Semih den 10 kat daha iyi bir stoper, bunu ben bile söylemekten cekinmem.

Taraftarın çok büyük bir kısmı Mustafa Cengiz ve Abdürrahim'i istedi Mayıs ayında. Ona üzülüyorum. İçimden hep Ozan Korkut geçmişti.

Üst Alt