# Abou Diaby - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Abou Diaby

Cevap: # Abou Diaby

4-4-2 oynadığımıza göre alacağımız kanat oyuncusunun orta saha özelliklerinin de olması lazım, beke yardım etmesi falan lazım (herkesin istediği gökhan töre-keita-podolski falan bence 4-4-2nin kanatlarında oynayamaz), üstelik ben devre arası alınsın diye söylemedim ama seneye bu tarz bi adam lazım, üst düzey maçlarda selçuk-melo-diaby(veya bu tarz bir oyuncu) birlikte oynar, herangi birinin olmadığı zaman da yekta-sabri-ceyhun falan o yükü taşıyamaz

ulan 2011deki vizyonumu kes

Abou Diaby inanilmaz begendigim oyuncularin basinda geliyordu. Hem teknik, hemde fizik olarak müthis bir donanima sahipti. Maalesef bitmeyen sakatliklari adami bitirdi.

Yalnız bu vatandaş hâlâ Arsenalde. Alt takima yollamışlar orda takılıyor piyasa değeri alt üst olmuş durumda. Acaba vefa gösterişi mi yapıyor Arsenal kulüpte tutarak

Yalnız bu vatandaş hâlâ Arsenalde. Alt takima yollamışlar orda takılıyor piyasa değeri alt üst olmuş durumda. Acaba vefa gösterişi mi yapıyor Arsenal kulüpte tutarak

arsene wenger maç başı kontrat verip tutacak deniyor , bu adam sakatlanmasaydı zaten pogbaya şuan "yeni diaby" falan deniyordu muhtemelen

CGRy7P7VIAA6e96.jpg:large

Son düzenleme:
Üst Alt