Abramoviç, Chelsea'yi Satmayı Düşünüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Abramoviç, Chelsea'yi Satmayı Düşünüyor!

İsviçreli milyarder Hansjörg Wyss, Chelsea'nin sahibi Roman Abramoviç'in kulübü satmayı düşündüğünü ve kendisine bu yönde teklif yapıldığını öne sürdü.​

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Chelsea'nin Rus sahibi Roman Abramoviç'in kulübü satmak istediği öne sürüldü. Geçen günlerde Londra ekibinin yönetimini Chelsea Vakfı Mütevelli Heyeti'ne bıraktığını duyuran Rus oligarkın İngiltere'deki mal varlıklarını da elden çıkarmak istediği iddia edildi.

İsviçre'de yayın yapan Blick'e konulan İsviçreli milyarder Hansjörg Wyss, Abramoviç'in kendisine Chelsea'yi satın alması için teklifte bulunduğunu açıkladı. Wyss yaptığı açıklamada "Abramoviç şu anda İngiltere'deki tüm mal varlıklarını satmaya çalışıyor. Ayrıca Chelsea'den bir an önce kurtulmak istiyor. Dün ben ve diğer üç kişi, Abramoviç'ten Chelsea için bir teklif aldık. Chelsea'nin Abramoviç'e 2 milyar 400 bin sterlin borcu varmış. Ancak Chelsea'nin parası yok. Anlamı şu, Chelsea'yi satın almak isteyen biri bu 2,4 milyar sterlini de ödemek zorunda." ifadelerini kullandı.

Rus iş insanı, Rusya'nın en zengin insanlarından biri olarak biliniyor ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e yakın olduğu belirtiliyor. Geçtiğimiz günlerde İngiliz İşçi Partisi Milletvekili Chris Bryant, İçişleri Bakanlığı'na dayandırdığı belgelerle Abramoviç'in İngiltere'de futbol kulübü sahibi olmaması gerektiğini söylemişti.

1 ay boyunca abramoviçin köpek gibi kölesi olmak mesela

gene de mevcut hayat kalitemden iyi olacağını düşünüyorum:(
İlk gün bir heves full yanından gezdirir saat 3 gibi mesai bitti der

Ertesi gün işim var sen evde takıl der

Akşam geç gelirdi bende dört ayak kapıda karşılardım kendisini ceketi elinde çantayı kenara fırlatır basımı severdi nasılmış benim oğlum falan derdi. Bende mutlu olur götümü sallardım

Duş alır yemek dahi yemeden ben dışarı çıkıyorum hayatım derdi. Kapını önünde yatarken karnıma Babacan bir hareketle vurur çıkardı.

Gece 3 gibi gelirdi benimle ilgilenmediğ için vicdan yapardı. Dolaptan bir biftek çıkarır bana pişirip yedirirdi. Yarın seni parka götüreceğim derdi

Sabahın 7 sinde tasmamı takardı ve lüks arabasının arla koltuğuna beni oturdu. Parka geldiğimizde top fırlatıp getirmemi istedi

Misss gibi iş be

Üst Alt