ABVL H:12 | Galatasaray 1-3 Fenerbahçe Universal | 7 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL H:12 | Galatasaray 1-3 Fenerbahçe Universal | 7 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: ABVL H:12 | Galatasaray 1-2 Fenerbahçe Universal | 7 Ocak | 4.Set

calderonda berbat ötesi oynuyor yahu bir topu öldüremedi.

sports tvdeki spikere küfür edecem. adam sanki fener taraftarı.

olduremez cunku neden pasaromuz ııken top atmadı bız fenerı eda naz seda gıderse yenerız acık ve net..

hakem senin tenhada sıkıştırmam lazım. fileye nasıl vurmuş lan.

voleybolda eğer fenerle kafa kafaya gidecek bir takım kuramıyorsak bence bu şubeyi devam ettirmenin manası yok. adamlar yıllardan beri ezip geçip geçiyorlar bizi. buna karşılık yıllardan beri bişey yaptığımız yok. nedeni nasıl olursa olsun bu şikeci, düzenbaz,onursuz camiaya yenilmek koyuyor bana arkadaş

hayır bizim neden bu şikeciler gibi kaliteli bir kadromuz yok.ne yani onar sponsor bulabiliyorda biz neden bulamıyoruz.O kadar Galatasaraylı şirket var.anlam veremiyorum buna ya?

hayır bizim neden bu şikeciler gibi kaliteli bir kadromuz yok.ne yani onar sponsor bulabiliyorda biz neden bulamıyoruz.O kadar Galatasaraylı şirket var.anlam veremiyorum buna ya?

türk oyuncuları istedik gelmediler. bu oyuncuların hepsi vakıfbank ve eczacıbaşında. he sen sacından tutup getirmediler diye kızıyorsan haklısın. seneye iyi takım kurcagımızı söylediler. seneye anlarız ne oldugunu.

birde şu sahaya niye bişey atarlar onu anlamıyorum. ulan ordakiler kız. b.kmu var atıyorsunuz bişey sahaya.

Üst Alt