ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-3 FB Universal | 5 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-3 FB Universal | 5 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 FB Universal | 3.Set | Sports TV

Spiker yanlış hatırlamıyorsam eskiden GS TV'de çalışıyordu.Bu tabi Gs'li olduğunu göstermez ama bilmiyorum.Ama Galatasaraylı diye biliyorum.Öndeyiz bu arada.24-23.

sen adnan paşaoplunu diyorsun o su an sports tvde yorumcu ama arkadasın dedigi ruhsuz spiker gstvde ki ben ordan izliyorum sayı alıyoruz son son sayılarda sevinmeye basladıı

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-1 FB Universal | 3.Set | Sports TV

27-26 calderon yanıyor adeta.

İşte böyle zamanlarda Calderon farkını gösteriyor.Tabi Kimde...:)

Calderon'dan oynamayınca kaybettik sayıyı

3.Set Sonucu

Fenerbahçe Universal 29-27 Galatasaray

Setlerde durum 2-1

Calderon'A oynamamız lazımdı.Selime'yi neden kullanıyoruz...Verdik seti.

şans da yok ki.4 kere set sayısını alamadık

Cevap: ABVL Play-Off A Grubu 3.Maç | Galatasaray 1-2 FB Universal | 3.Set | Sports TV

calderon kacırdı 29-27 seti aldılar. su takımda neslihan veya neriman olsaydı bu macı alırdık.

Üst Alt