AC Milan Takip Başlığı - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spiker neden Piontek diyor yaw. Bu arada ben bu Piatek'e o kadar para verilmesini anlamsiz bulmustum ama adam ciddi golcu yani. Şu golü atacak futbolcu sayisi bir elin parmagini gecmez günümüzde.

Gattuso bu sezon cok iyi gidiyor, tum olumsuzluklara ragmen pes etmedi ve işine odaklandi. Ocakta Paqueta ve Piatek hamleleri takimi guclendirdi. Umarim sezonu ilk 4de bitirirler, uzun yillar sonra Milan'i CL'de gormek guzel olacaktir

D0zVTlwWoAAyIoU

Gattuso bu sezon cok iyi gidiyor, tum olumsuzluklara ragmen pes etmedi ve işine odaklandi. Ocakta Paqueta ve Piatek hamleleri takimi guclendirdi. Umarim sezonu ilk 4de bitirirler, uzun yillar sonra Milan'i CL'de gormek guzel olacaktir

D0zVTlwWoAAyIoU
Wonderkid ve 23-25 vasat üstü oyuncu kaynıyor kadroları o yüzden bu başarıları normal. Sciglio'yu vermeselerdi mal gibi daha iyi olurdu tabi.

Paqueta uyum sağlarsa müthiş bir potansiyel.

1 world klass kanat oyuncusu almaları şart ama hatta 2.

Bakayoko gidince de iyi bir 8 numara lazım.

Wonderkid ve 23-25 vasat üstü oyuncu kaynıyor kadroları o yüzden bu başarıları normal. Sciglio'yu vermeselerdi mal gibi daha iyi olurdu tabi.

Paqueta uyum sağlarsa müthiş bir potansiyel.

1 world klass kanat oyuncusu almaları şart ama hatta 2.

Bakayoko gidince de iyi bir 8 numara lazım.
Bakayoko Monaco'da gosterdigi performansa yakin bir oyun oynuyor, Chelsea'de ozguveni tamamen kaybolmustu, Milan'da oynaya oynaya ve Gattuso'nun guveni ile kendine geldi, bonservisi alinirsa sasirmam.

Higuain ile berbat bir oyunlari vardi, Piatek geldikten sonra ileride daha efektif oluyorlar. De Sciglio'yu aradiklarini dusunmuyorum, Calabria fena bir bek degil ve uzun bir sakatliktan sonra yavas yavas sure bulan ve Atalanta'da iyi performans gosterip transfer edilen Conti var.

Kanat konusunda haklisin, kanatlara hizli, calim atabilen ve devamli tehlike yaratabilen 2 tane oyuncu almalari lazim. Suso ile bir yere kadar, Hakan da bizim bildigimiz Hakan, fazla tehlike yaratmiyor, topu aldiginda sag bek'in uzerine gitmiyor. Takim oyununda katkisi var ama. Baska bir hoca olsaydi Hakan'i coktan ilk 11den kesmisti ama Gattuso mucadelesinden dolayi her mac sans veriyor. Hakan'dan maksimum verim alabilmek icin forvet arkasi oynatilmali.

Üst Alt