AC Milan Takip Başlığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: Resmi AC Milan Başlığı

Bu seneyin konuşalım biraz beyler.....

Yine okadar sakata rağmen lider durumdayız ve CL da büyük ihtimal ilk 8'e kalacağız.

Bu sezon benim için hayal kırıklığı yaratanlar: Pato, Taiwo, Aquilani, Gattuso, Ambrosini, Flamini belki hepsi sakatlıklardan dolayı oynayamadılar ama yinede hayal kırıklığı bence.

Patlama yapanlar:

Nocerino - Flamini sakatlandıktan sonra apar topar alındı ama çok iyi katkı yapıyor takıma, helal.

Emanuelson - geçen sene devre arasında gelmişti, sonra pek şans bulamadı ama bu sezon sakatlıklardan dolayı bulduğu şansı çok iyi değerlendirdi bence, formayi kolay koaly bırakmaz.

Ibrahimovic - son haftadaki Palermo maçını izleyenler anlarlar zaten adamın kıymetini.

SES - bu adam da çok acayip, şu an tam olarak kendini kanıtlamadı ama iyiye doğru gidiyor.

Boateng - son haftalar da sakatlığından dolayı oynayamıyor ama oynadığı maçlardaki performansı ortada, adam tam bir reis.

Abate, Thiago Silva, Van Bommel, çok maç oynamasa da oynadığı maçlardaki performansıyla Seedorf...şapkayı hakediyorlar :tiphat:

İnşallah bu sezon hem CL hem Lig bizim olur.

taiwoyu GS alır.

Milan'imizin isi zor oldu, ama belki Avrupa'da su an Barcelona'yi eleyebilecek tek takim Milan'dir.

Madrid Barca'ya karsi korkakca oynar, Bayern hayatta yenemez Barca'yi, iki üc sene önce 4-0 yenilmislerdi. Chelsea Barca'yi zorlar, ama eski Chelsea degil bu.

Yani ya Milan ya da Barcelona kupayi alacak diye düsünüyorum.

FORZA MILAN

Milan Barcelona'yı eler umarım ama finalde karşısına Madrid gelirse, Madrid sabahtan akşama kadar o kupayı kazanır.

Ama benim gönlüm Milan-Münih finalinden yana.

Cevap: Resmi AC Milan Başlığı | Fossa Dei Leoni

------

Muntariden gaf....

Milan da oynayan Muntari maça İnter tekmeliği ile çıktı...

555809510.jpg

rossoneri :ayatollah: yeni sezon formları tıpkı geride kalan sezonun formaları gibi harika :D adidas nedense bize iğrenç formalar çıkarıyordu

Üst Alt