# Achille Emana - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Achille Emana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
# Emana

Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı ve transfer politikasında direkt olarak etkili olan Bülent Tulun'un da "Emana ile ilgileniyoruz" açıklaması transfer spekülasyonlarını güçlendirirken; yönetimden sızan bilgilere göre Kallström ve Muntari transferleri gerçekleşmemesi durumunda rota Emana'ya çevrilecek. İspanyol basını da Galatasaray'ın Emana'ya olan ilgisini doğrularken; radyo 'Cadena Ser' de Emana'nın Galatasaray'a transfer olabileceğini duyurdu.

KAYNAK: WEBASLAN

Yıllık geleneksel Emana transfer şenliğimiz başlamıştır. Hayırlı olsun :)

Cevap: Emana

Adam tam bir okuz

Brandon+Curry5.jpg

Cevap: Emana

emana keske gelse.cok yüksekten ucuyorsunuz ama emanayi bile ararsiniz sonra :) hele muntari gelecekese hic lamasinlar daha iyi

Cevap: # Achille Emana

Israrla aynı şeyi söylüyorum.4-2-3-1de bu adam sayesinde takım savunmasına savunmasında sıkıntı yaşamayız.

--------------Victor---------

Sabri-------Servet-----Ujfalusi--Çağlar---

----------Selçuk------Muntari--------

Elmander---------Emana-----------Arda----

-------------Drogba------------

Emana geriye yardım eder ve takım savunmasını güçlendirir.Ayrıca pek bilen olmaz ama Elmander çok mücadelecidir,Ardayı zaten biliyoruz.

Israrla aynı şeyi söylüyorum.4-2-3-1de bu adam sayesinde takım savunmasına savunmasında sıkıntı yaşamayız.

Emana geriye yardım eder ve takım savunmasını güçlendirir.Ayrıca pek bilen olmaz ama Elmander çok mücadelecidir,Ardayı zaten biliyoruz.

Ön liberomuzun oyun zekası serbest oyuncumuzunkinden daha yüksek olur böyle olursa.

yıllardır efsanemiz oldun Emana,

Herkes seni istiyor yana yana,

İster misin diye sorsalar seni bana,

beklerim yolunu gözlerimde yaşla,Emana!

herkes aynı defansı yapıyor ama bu defans dökülür

---ujfalusi--zapata--servet---atilla turan olsun bari

Lanet olsun ya yine mi Emana arkadaş . Gelmesin bu adam gitsin başka takıma transfer olsun . Bizden başka çok isteyen yoktur bu adamı dünyada he . Ama hiç bir cacık olduğunuda görmedik , çok vasat altı vasat oyunculardan birtanesini bukadar istemenizi "zenci" olmasına bağlıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt