# Achille Emana - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Achille Emana

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Achille Emana

Pff, bu adam gelmez bence, hala iddialıyım. İlgilendiğimizi düşünmüyorum, eğer gelirse zaten yazıklar olsun.:D

Nasıl kötü mü? Nerede izlediniz de iyi diyorsunuz anlamıyorum ki.:D Adam milli takımda bile hep yedek, mevkisi forvet arkası. bu adam Elano'nun yüzde 1'i olamaz. Zaten Elano'dan iyi diyene acırım.:D Ön libero diye yırtmayın kendinizi, ön libero falan değil bu adam.

Emana aslında Dünya Kupası'nda son vuruşlara kadar ki olan kısmı değerlendirirsek çok iyiydi fakat son vuruşları ise tam bir teneke.Yıllardır Emana'yı konuşuruz durmadan gelsin artık isteriz deriz ama Emana yıllardır Betis'te 2.liglerde.Sebebide son harakette beklenilenilenin en kötüsünü dahi yapamaması.

Bu defter yeniden acildi. Ben ilk buradan duyurayim. Basina duser birazdan!

Kaynagim saglamdir!

He he...

Ben bunu yazdigimda herkes uyuyordu!

2 gun gecti scoutgs ve fxn de mirildanmaya baslamis..

Neyse..

Gelelim guncel haberlere..

Van der Vaart'in agzinin icine bakiyoruz bu aralar..

Real, wolfsburg'dan Dzeko icim VDV ve para vermek istiyor. VDV olur derse orada ariza cikartan Misimovic'e yakinmisiz

ote yandan, VDV icin biz de bi olta sallamisiz. VDV bize de OLUR diyebilir!

Emana'da yedekte.. Ama diger isimlerden biri beklenenden ucuza biterse 2 adsm birden olabilir.

Benim hayalim VDV + Emana .. Ama o zor tabi..

SON DAKİKA... İspanyol Gazetesi AS'ın internet sayfasındaki son dakika haberine göre Real Betis'in orta saha oyuncusu Galatasaray'la imza aşamasına geldi. Kamerunlu oyuncunun menajeri Juan Pablo Varela'nın açıklamalarına göre önümüzdeki günlerde imza atılacak. Bonservis bedelinin ise 6 ile 8 milyon euro arasında olması bekleniyor.

Sporx.com'dan alıntı.

İnşallah gelmez. Bize defans yapmasını bilen ayağı düzgün adam lazım, bu adam ise ofansif bir adam.

Emana Galatasaray’a çok yakın

13:20 | 23 Ağustos 2010

Emana Galatasaraya çok yakın

Madrid-DHA

İspanyol Gazetesi AS’ın internet sayfasındaki son dakika haberine göre Real Betis’in orta saha oyuncusu Galatasaray’la imza aşamasına geldi. Kamerunlu oyuncu Emana’nın menajeri Juan Pablo Varela’nın açıklamalarına göre önümüzdeki günlerde imza atılacak. Bonservis bedelinin ise 6 ile 8 milyon euro arasında olması bekleniyor.

Kamerun Tankı!

Adı Soyadı: Achille Emana

Doğum Tarihi: 5 Haziran 1982

Doğum Yeri: Kamerun

Boyu: 1.80

2001-2008 yılları arasında Toulouse’la 226 maçta 28 goü rakip filelere gönderdi.

2008’den bu yana Real Betis forması altında 68 maç oynadı, 22 gol attı.

2003’den bu yana ülkesi Kamerun Milli Takımı’yla 37 maçta 5 golü bulunuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt